Mančestras “City” grauj “Arsenal”, “United” izrauj neizšķirtu pret “Everton”

15/12/2019 23:52

Svētdien Anglijas futbola premjerlīgas 17. spēļu kārtā pie uzvarām tika Totenhamas “Hotspur” un Mančestras “City” komandas.

Mančestras “United” savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 (0:1) ar Liverpūles “Everton”. 36. minūtē bumbu savos vārtos raidīja Viktors Lindelofs, izvirzot vadībā “Everton” futbolistus. 77. minūtē neizšķirtu panāca Meisons Grīnvudss.

Citā mačā Totenhamas “Hotspur” viesos ar 2:1 (1:0) pārspēja Vulverhamptonas “Wanderers”. 8. minūtē viesus vadībā izvirzīja Lukass Moura, bet 67. minūtē Adama Traore panāca neizšķirtu. Kompensācijas laika pirmajā minūtē Jans Vertongens izrāva uzvaru “Hotspur” futbolistiem.

Tikmēr Mančestras “City” jau pirmajā puslaikā izbraukumā nokārtoja uzvaru pār Londonas “Arsenal” ar rezultātu 3:0 (3:0). Jau otrajā minūtē Kevins De Bruins atklāja mača rezultātu, bet 13 minūtes vēlāk Rahīms Stērlings dubultoja viesu pārsvaru. 40. minūtē De Bruins panāca jau graujošo 3:0.

Spānija

Spānijas futbola čempionātā viens no grandiem Madrides “Real” izbraukumā cīnījās neizšķirti 1:1 (0:0) ar “Valencia” vienību. Pirmo vārtus šajā mačā 78. minūtē guva Karloss Solērs, bet kompensācijas laika piektajā minūtē Karīms Benzemā izrāva neizšķirtu viesiem.

Itālija

Itālijas A Sērijas futbola čempionātā Turīnas “Juventus” ar 3:1 (3:0) sakāva “Udinese” komandu.

Pirmajā puslaikā “Juventus” labā divus vārtus guva Krištianu Ronaldu, bet vienu reizi precīzs bija Leonardo Bonuči. Otrajā puslaikā viesiem rezultāta starpību samazināja Ignasio Puseto.

Francija

Francijas futbola čempionātā Parīzes “Saint-Germain” viesos ar 3:0 (2:0) sakāva “Saint-Etienne” klubu. Parīzes komandas rindās ar vārtu guvumiem izcēlās Leandro Parades, Mauro Ikardi un divreiz precīzs bija Kilians Mbapē.