Mančestras “City” iesniedz apelāciju pret iespējamo UEFA ČL diskvalifikāciju

Mančestras City, sportazinas.com
Mančestras City Foto: UEFA Champions League

Anglijas futbola premjerlīgas komanda Mančestras “City” iesniegusi apelāciju pret potenciālo Čempionu līgas diskvalifikāciju.

Eiropas Futbola federāciju asociācijas (UEFA) finanšu kontroles komisija tuvākajā laikā rekomendēs vismaz uz vienu sezonu diskvalificēt Mančestras “City” no Eirokausiem, jo klubs veicis finanšu noteikumu pārkāpumus.

Pašlaik UEFA veic izmeklēšanas procesu, bet paredzams, ka Mančestras klubs varētu saņemt diskvalifikāciju ar 2020./21. gada Čempionu līgas sezonu. “City” komanda vērsusies Sporta arbitrāžas tiesā (CAS) pēc palīdzības.

Mančestras “City” un tās sponsori esot iepriekš manipulējuši ar līgumiem, lai apietu finansiālās “Fair Play” noteikumus, saistībā ar to, cik daudz naudas līdzekļu īpašniekiem atļauts ieguldīt klubā. “City” vienība visas apsūdzības noliedz, bet spriedums iepriekš tika nodēvēts par kļūdainu.

Mančestras “City” finanšu noteikumus pārkāpa jau 2014. gadā, par ko samaksāja 60 miljonu eiro sodu.

Jau ziņots, ka Mančestras komanda maijā otro gadu pēc kārtas tika kronēta par Anglijas čempioni. Savas pastāvēšanas vēsturē “City” par Anglijas čempioni kļuvusi sešas reizes – 1937., 1968., 2012., 2014., 2018. un 2019. gadā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par