Mančestras “City” izpilda 93,7% precīzas piespēles un uzstāda rekordu

09/07/2020 00:21

Anglija

Anglijas premjerlīgas klubs Mančestras “City” uzstādījis jaunu turnīra piespēļu rekordu, informē futbola statistikas platforma “Opta Sports”.

“City” šodien ar 5:0 (2:0) sagrāva Ņūkāslas “United”, bet mača laikā Mančestra izpildīja 840 piespēles, no kurām 787 jeb 93,7% bija precīzas. Kopš 2003. gada, kad ir pieejami pilnvērtīgi piespēļu dati, tas ir premjerlīgas visu laiku augstākais rādītājs.

Uzvarētājiem šajā spēlē vārtus guva Gabriels Hesuss, Rijads Mahrezs, Davids Silva un Rahīms Stērlings, bet vienu reizi bumbu savos vārtos raidīja Federiko Fernandess.

Citā spēlē Anglijas čempione “Liverpool” ar 3:1 (2:1) uzveica Braitonas un Hovas “Albion”, divus vārtus gūstot Mohamedam Salāham, kamēr vēl vienu reizi precīzs bija Džordans Hendersons. “Albion” rindās savukārt ar vārtu guvumu izcēlās Leandro Trosārs.

Itālija

Tikmēr Itālijas A sērijā šodien “Napoli” ar 2:1 (1:0) apspēlēja “Genoa” vienību. Uzvarētājiem vārtus guva Drīss Mertenss un Hirvings Lozano, kamēr “Genoa” sastāvā ar vienīgajiem vārtiem izcēlās Edoardo Goldaniga.

Vēl Itālijas čempionātā “Atalanta”, pateicoties Rafaela Toloi un Luisa Muriela vārtiem, ar 2:0 (0:0) uzveica “Sampdoria”, bet “Roma” ar 2:1 (1:1) pārspēja “Parma. Uzvarētājiem vārtus guva Henrihs Mhitarjans un Žordans Veretuts, kamēr Jurajs Kucka izcēlās ar vienīgo golu “Parma””rindās.

Spānija

Barselonas derbijā vēlu vakarā uzvaru guva “Barcelona”, kas ar 1:0 (0:0) pārspēja “Espanyol”. Uzvaras vārtus guva Luiss Svaress. Zīmīgi, ka katrā komandā kāds no spēlētājiem izcēlās arī ar sarkano kartīti – “Barcelona” rindās 50. minūtē to izpelnījās Ansu Fati, bet Pols Lozano pretiniekiem tika noraidīts 53. minūtē.