Mančestras “City” mazākumā nespēj atspēlēties un piekāpjas “Crystal Palace”

30/10/2021 22:10

Anglija

Šodien Anglijas premjerlīgas turnīrā norisinājās vairākas spēles. Vienā no tām Mančestras “City” mājās ar rezultātu 0:1 atzina “Crystal Palace” pārākumu.

Jau cīņas sestajā minūtē “Crystal Palace” vadībā izvirzīja Vilfrīds Zaha. Tikmēr pirmā puslaika kompensācijas laikā sarkano kartīti nopelnīja “City” aizsargs Emeriks Laports, atstājot savu komandu mazākumā. 60. minūtē fiksētās aizmugures stāvokļa dēļ vārtus neieskaitīja “City” uzbrucējam Gabrielam Žezusam, bet turpinājumā Mančestras komandai atspēlēties tā arī neizdevās, gluži pretēji 88. minūtē otros vārtus uzvarētu labā iesita Konors Galahers.

Vēl Anglijas premjerlīgā panākumus svinēja Londonas “Arsenal” (2:0 pret Lesteras “City”), “Burnley” (3:1 pret “Brentford”), Londonas “Chelsea” (3:0 pret “Newcastle”) un “Southampton” (1:0 pret “Watford”), bet “Liverpool” un “Brighton” duelis noslēdzās neizšķirti 2:2. Dienas noslēdzošajā mačā Mančestras “United” ar 3:0 pārliecinoši pārspēja Totenhemas “Hotspur”.

Vācija

Vācijas bundeslīgā pārliecinošu sniegumu turpina rādīt Minhenes “Bayern”, kas šoreiz ar rezultātu 5:2 guva virsroku pār Berlīnes “Union”. Uzvarētājiem divi vārti Roberta Levandovska rēķinā, bet pa reizei precīzi bija Līrojs Sanē, Kingslijs Komans un Tomass Millers. Savukārt “Union” labā atzīmējās Niko Gīselmans un Julians Rjersons. “Bayern” atrodas Vācijas čempionāta vadībā, 10 mačos iegūstot 25 punktus.

Vēl šajā līgā uzvaras šodien izcīnīja “Mainz” (2:1 pret “Arminia Bielefeld”), “Wolfsburg” (2:0 pret Leverkūzenes “Bayer”), Dortmundes “Borussia” (2:0 pret “Koln”) un “Freiburg” (3:1 pret “Greuther Furth”), bet neizšķirti 1:1 noslēdzās cīņa starp Frankfurtes “Eintracht” un “Leipzig”.

Itālija

Itālijas A sērijas turnīrā zaudējumu piedzīvoja titulētais Turīnas “Juventus”, kas ar rezultātu 1:2 piekāpās “Verona”.  Uzvarētājiem divus vārtus iesita Džiovanni Simeone, bet “Juventus” vienīgo golu atnesa amerikānis Vestons Makenijs. Turīnas klubs ieņem vien devīto vietu Itālijas čempionāta tabulā, ciešot neveiksmi pēdējos divos mačos. Tikmēr duelī starp “Atalanta” un Romas “Lazio” futbolistiem tika fiksēts neizšķirts ar rezultātu 2:2. Vēl vienā cīņā “Torino” ar 3:0 sagrāva “Sampdoria”.

Spānija

Šodien Spānijas “La Liga” čempionātā noritēja četri mači. Pirmajā no tiem Madrides “Real” ar rezultātu 2:1 pieveica “Elche”, abus vārtus gūstot Vinišusam Žunioram. Jāpiezīmē, ka “Elche” kopš 63. minūtes spēlēja mazākumā, jo otro dzelteno kartīti nopelnīja Rauls Guti. Tāpat uzvaru varēja svinēt arī “Sevillia”, kas ar 2:0 guva virsroku pāŗ “Osasuna”, kā arī “Valencia”, kas arī ar 2:0 sakāva “Villarreal”. Vēl šovakar jau trešo spēli pēc kārtas nespēja uzvarēt “Barcelona”, kas nospēlēja neizšķirti 1:1 ar “Alaves”.

Francija

Tikmēr Francijas “Ligue 1” čempionātā, abām vienībām vārtus gūstot pirmajā puslaikā, spēle starp “Metz” un “St.Etienne” noslēdzās ar neizšķirtu 1:1. Savukārt dienas otrajā mačā “Lyon” otrajā puslaikā noturēja pirmajās 45. minūtēs iekrāto pārsvaru, mājās ar rezultātu 2:1 pieveicot “Lens” futbolistus.