Mančestras ”City” pagarina līgumu ar pamatsastāva pussargu

fernandinju, sportazinas

Anglijas Premjerlīgas šī brīža spēcīgākais klubs Mančestras ”City” pagarinājis līgumu ar komandas balsta pussargu Fernandinju, ziņo BBC.

Mančestras klubs vienojies ar aizsardzības tipa brazīliešu pussargu Fernandinju par līguma pagarinājumu vēl uz diviem gadiem. Līgums noslēgts līdz 2020. gadam. Futbolists ”City” pievienojās 2013. gadā no Ukrainas komandas Doņeckas ”Shakhtar” par aptuveni 35 miljoniem eiro.

”Šis ir klubs ar fantastisku nākotni un es vēlos būt daļa no tā, cik vien ilgi tas iespējams.” Pauda Fernandinju, kurš 150 spēlēs ”City” rindās atzīmējies ar 14 gūtajiem vārtiem un kļuvis par stabilu pamatsastāva vērtību.

Mančestras galvenais treneris Žuzeps Gvardiola nav kautrējies sacīt, ka Fernandinju ir TOP 3 balsta pussargs pasaulē. ”Viņš ir strādājis ar daudziem izciliem spēlētējiem,” turpināja Fernandinju, ”Ja Peps pasaka kaut ko tādu, man rodas pārliecība, ka lietas daru pareizi. Ar viņu kā galveno treneri es ticu, ka Mančestra var sasniegt lielas lietas un spēlēt aizraujošu un uzbrūkošu futbolu.

Fernandinju līguma beigās būs 34 gadus vecs, kas Mančestrai licis meklēt potenciālo aizvietotāju. ”City” ir problēmas ar balsta pussargiem, jo nav īsti neviena stabila Fernandinju aizvietotāja traumu vai diskvalifikāciju gadījumos. Mančestras klubs noskatījis citu brazīlieti – Fredu, kurš arī šobrīd pārstāv Doņeckas klubu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par