Mančestras “City” pārņem vadību Premjerlīgas kopvērtējumā (VIDEO)

02/03/2019 20:47

Pagājušās sezonas čempione Mančestras “City” sestdien vismaz uz laiku pārņēma vadību Anglijas Premjerlīgas futbola čempionāta kopvērtējumā.

Mančestras komanda sestdien izbraukumā ar rezultātu 1:0 (0:0) apspēlēja “Bournemouth” futbolistus. Vienīgos vārtus šī mača 55. minūtē iesita alžīrietis Rijāds Mahrezs.

Tiesa, savainojumos šajā spēlē iedzīvojās Mančestras komandas futbolisti Kevins de Brujne un Džons Stounss, kas varētu būtiski ietekmēt šīs vienības izredzes cīņā par titulu.

Tikmēr divu Londonas klubu derbijā Totenhemas “Hotspur” savā laukumā nospēlēja neizšķirti 1:1 (0:1) ar “Arsenal”.

Viesus šī mača 16.minūtē vadībā izvirzīja Ārons Remzijs, tomēr 74.minūtē neizšķirtu panāca Herijs Keins. “Arsenal” gan šajā duelī varēja nodrošināt uzvaru, tomēr jau kompensācijas laikā Pjēra Emerika Obamejanga 11 metru soda sitienu atvairīja “Hotspur” vārtsargs Igo Lorī.

“Arsenal” komandas neizšķirts ceturtajā vietā ļāvis atgriezties Mančestras “United”, kas sestdien aizraujošā cīņā savā laukumā ar rezultātu 3:2 (0:1) pārspēja “Southampton”.

Lai arī pirmajā puslaikā Mančestras klubs nonāca iedzinējos, mājinieki otrajā puslaikā atspēlējās, bet uzvaru 88.minūtē nodrošināja Romelu Lukaku, kurš šajā cīņā izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem. Savukārt jau kompensācijas laikā 11 metru soda sitienu nerealizēja “United” zvaigzne Pols Pogbā.

Premjerlīgas kopvērtējuma vadībā ar 71 punktu 29 spēlēs ir Mančestras “City”, kamēr “Liverpool’ ieguvusi 69 punktus 28 mačos. Trešā ar 61 punktu 29 cīņās ir “Hotspur”, bet Mančestras “United” ar 58 punktiem ir ceturtā. Uzreiz aiz pirmā četrinieka ar 57 punktiem seko “Arsenal”, bet pirmo sešinieku ar 53 punktiem 27 mačos noslēdz Londonas “Chelsea”.