Mančestras “City” piedzīvo sezonas otro zaudējumu, “Barcelona” grauj “Sevilla”

06/10/2019 23:54

Anglijas futbola premjerlīgas iepriekšējās sezonas čempione Mančestras “City” svētdien cieta otro zaudējumu jaunajā sezonā.

“City” mājās ar 0:2 (0:0) atzina Vulverhemtponas “Wanderers” pārākumu.

Abus vārtus viesiem guva spānis Adama Traore. Vispirms viņš pēc Raula Himenesa piespēles 80.minūtē panāca 1:0, bet kompensācijas laikā pēc šī paša tandēma sadarbības Traore pielika punktu “Wanderers” uzvarai.

Mančestras komanda pēc astoņām kārtām līderei “Liverpool” zaudē jau astoņus punktus.

Citā mačā pārliecinošu uzvaru svinēja Londonas “Chelsea”, kas viesos ar 4:1 (3:1) pārspēja “Southampton” vienību. Londoniešiem vārtus guva Temijs Abrahams, Meisons Mounts, Ngolo Kantē un Mišī Bačuajī.

Tāpat uzvaras priekus izbaudīja cita Londonas komanda “Arsenal”, kas mājās ar 1:0 (1:0) guva virsroku pār “Bournemouth” futbolistiem. “Lielgabalniekiem” vienīgos vārtus guva Davids Luiss, kurš izcēlās mača devītajā minūtē.

Spānija

Spānijas čempionātā “Barcelona” savās mājās ar 4:0 (3:0) sagrāva “Sevilla” vienību. Vispirms 27. minūtē Luiss Svaress atklāja mača rezultātu, bet piecas minūtes vēlāk Arturo Vidals dubultoja mājinieku pārsvaru. Vēl trīs minūtes vēlāk Usmans Dembele jau panāca graujošo 3:0. Lionels Mesi 78. minūtē četrkāršoja pārsvaru.

Citā mačā Madrides “Atletico” cīnījās 0:0 ar Valjadolidas “Real”, “Mallorca” mājās ar 2:0 apspēlēja Barselonas “Espanyol”, bet Sansebastjanas “Real Sociedad” ar 1:2 savā laukumā piekāpās “Getafe” vienībai.

Itālija

Itālijas futbola grands Turīnas “Juventus” viesos ar izrāva uzvaru pār Milānas “Inter”. Vispirms ceturtajā minūtē rezultātu atklāja Paolo Divala, bet 18. minūtē Lautaro Martiness izlīdzināja rezultātu. 80. minūtē Gonsalo Igvains atjaunoja vadību Turīnas klubam.

Citā mačā “Napoli” spēlēja neizšķirti 0:0 ar “Torino”, “Roma” cīnījas neizšķirti 1:1 ar “Cagliari”, Bolgona aizvadīja rezultatīvu maču 2:2 ar Romas “Lazio”, Bergamo “Atalanta” sakāva “Leece” ar 3:1, bet “Udinese” piekāpās “Fiorentina” komandai.