Mančestras “City” uzbrukuma līderim var nākties izlaist vēl tuvākos divus mēnešus

Serhio Agvero, sportazinas.com
Serhio Agvero | Foto: Mančestras "City"

Anglijas futbola premjerlīgas kluba Mančestras “City” galvenais treneris Žuzeps Gvardiola atklāja, ka viens no komandas uzbrukuma līderiem vēl turpina atlabt pēc ceļgala savainojuma un futbolistam vār nākties izlaist vēl turpmākos divus mēnešus.

“Mēs zinājām, ka trauma ir nopietna,” atklāja spāņu futbola speciālists. “Viņš strādā pie ātrākas atveseļošanās, taču viņam vēl ir jāatgūst fiziskā forma.”

“Serhio ir bijis prom ilgu laiku, un viņš nav no tiem, kas ātri atveseļojas,” turpināja Gvardiola. “Domāju, ka viņš būs gatavs doties laukumā pēc viena līdz diviem mēnešiem.”

32 gadus vecais argentīnietis ceļgala savainojumu guva 22.jūnijā mačā pret “Burnley”.  Vēlāk uzbrucējs  pārcieta operāciju, izlaižot visu atlikušo pagājušās sezonas daļu.

Agvero ar “City” ir spēkā esošs līgums līdz 2021.gadam. Iepriekš līgums starp spēlētāju un klubu paredzēja sadarbību līdz 2019./2020. gada sezonas beigām, taču līgums tika pagarināts uz vēl vienu sezonu.

32 gadus vecais uzbrucējs Mančestras grandam pievienojās 2011. gadā no Madrides “Atletico”, angļu vienībai par spēlētāju samaksājot 38 miljonus britu mārciņu (42,5 miljoni eiro).

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par