Mančestras “City” uzveic ČL čempioni un izcīna “Community Shield” trofeju

04/08/2019 19:49

Anglijas premjerlīgas čempione Mančestras “City” svētdien triumfēja “Community Shield” kausa izcīņā, finālspēlē 11 metru sitienu sērijā ar rezultātu 2:1 (1:0) uzveicot aktuālo UEFA Čempionu līgas uzvarētāju “Liverpool”. Spēles pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 1:1, bet pendelēs panākumu ar 5:4 guva Mančestras komanda.

Spēles laikā rezultātu 12. minūtē atklāja angļu uzbrucējs Rahīms Stērlings, bet 77. minūtē rezultātu izlīdzināja “Liverpool” centra aizsargs Žoels Matips. Tikmēr 11 metru sitienos “City” nekļūdījās visos piecos sitienos, kamēr “Liverpool” rindās vienīgo kļūdu pieļāva Džeordžinio Veinaldums.

“Community Shield” jeb Anglijas Superkausā savā starpā cīnās Anglijas premjerlīgas čempione un Futbola asociācijas (FA) kausa uzvarētājas. Ņemot vērā, ka “City” triumfēja abos turnīros, tai pretī stājās premjerlīgas otrās vietas ieguvēja “Liverpool”.

Šajā turnīrā tituliem bagātākā komanda ir Mančestras “United”, kas triumfējusi 21 reizi, bet tai katra ar 15 uzvarām seko Londonas “Arsenal” un “Liverpool”. Deviņi panākumi ir Liverpūles “Everton”, septiņas uzvaras ir Totenhemas “Hotspur”, bet “City” ir triumfējusi sešas reizes.