Mančestras “City” zaudē punktus pret Ņūkāslu, “Chelsea” negaidīti piekāpjas “West Ham United”

30/11/2019 23:32

Svētdien Anglijas futbola premjerlīgas čempionātā dienas agrajā mačā viens no grandiem Mančestras “City” zaudēja punktus.

“City” futbolisti izbraukumā cīnījās neizšķirti 2:2 (1:1) ar Ņūkāslas “United” vienību.

Mača rezultātu 22. minūtē atklāja Rahīms Stērlings, kurš vārtu priekšā bija pirmais pie bumbas un trieca to mājinieku vārtu tīklā. Trīs minūtes vēlāk “United” futbolisti rezultātu izlīdzināja, kad pēc teicamas Migela Almirona piespēles Džetro Viljamss izcēlās ar precīzu sitienu vārtu stūrī.

82. minūtē ar fantastisku vārtu guvumu izcēlās Kevins De Bruins, kurš no soda laukuma robežas ļoti skaisti trieca bumbu vārtu augšējā stūrī – 2:1 “City” labā. 88. minūtē teicamu soda sitienu izspēlēja mājinieki – Kristians Atsu no soda laukuma sāna atspēlēja bumbu uz vidu, kur no distances vārtus guva Džondžo Šelvejs.

Citā mačā Londonas “Chelsea” piedzīvoja kaunpilnu zaudējumu, savā laukumā ar 0:1 (0:0) piekāpjoties Londonas “West Ham United”. Vienīgos vārtus mača 48. minūtē guva viesu aizsargs Ārons Kresvels.

Premjerlīgas līdervienība “Liverpool” mājās ar 2:1 (2:0) apspēlēja Braitonas un Hovas “Albion”.

Spēles rezultātu 18. minūtē atklāja Virdžils Van Dīks, bet nīderlandiešu aizsargs sešas minūtes vēlāk pārsvaru dubultoja. 79. minūtē viesiem izdevās rezultāta starpību samazināt, vārtus gūstot Luisam Dankam.

Totenhamas “Hotspur” savās mājās ar 3:2 (1:0) sakāva “Bournemouth”.

21. minūtē mājinieki izvirzījās vadībā, kad ar precīzu sitienu izcēlās Delle Ali. Anglijas futbolists pārsvaru dubultoja otrā puslaika sākumā, bet 69. minūtē Musa Sisoko panāca 3:0. Mača izskaņā viesi divus vārtus atspēlēja, kad divreiz precīzs bija Harijs Vilsons.

Spānija

Spānijas futbola čempionātā līderpozīciju atguva viens no milžiem Madrides “Real”, kas svinēja trešo uzvaru pēc kārtas.

“Real” izbraukumā ar 2:1 (0:0) apspēlēja Alavas “Deportivo” komandu. 52. minūtē rezultātu atklāja Serhio Ramoss. bet 65. minūtē mājiniekiem rezultātu izlīdzināja Lukass Peress. Uzvaras vārtus 69. minūtē guva Daniels Karvahals.

Vācija

Vācijas futbola bundeslīgā zaudējumu piezīvoja Minhenes “Bayern”, bet panākumu svinēja Dortmundes “Borussia”.

“Bayern” savās mājās ar 1:2 (1:2) piekāpās Leverkūzenes “Bayer”. 10. minūtē viesus vadībā izvirzīja Leons Beilijs, bet 34. minūtē Tomass Milers panāca neizšķirtu. Vienu minūti vēlāk Beilijs guva savus otros vārtus un nokārtoja viesiem uzvaru.

Citā mačā Dortmundes “Borussia” izbraukumā ar 2:1 (2:1) apspēlēja Berlīnes “Hertha” vienību. Viesi jau pirmajās 17. minūtes guva divus vārtus – pa reizei precīzi bija Džadons Sančo un Torgans Azārs. Mājiniekiem vienīgos vārtus 34. minūtē guva Vladimirs Darida.