Aizraujošā Mančestras derbijā “City” vēl nenodrošina titulu

07/04/2018 21:41

Vienā no Anglijas futbola lielākajiem derbijiem divu Mančestras pilsētu duelī “City” sestdien savā laukumā nenoturēja divu vārtu pārsvaru un ar 2:3 (2:0) piekāpās “United” futbolistiem, priekšlaicīgi arī nenodrošinot premjerlīgas titulu.

Mājinieki šo maču iesāka lieliski, jo 25.minūtē rezultātu atklāja beļģu aizsargs Vensāns Kompanī, bet tikai piecas minūtes vēlāk 2:0 panāca Ilkajs Gundogans. Līdz ar to “City” straujiem soļiem tuvojās pirmajam Anglijas premjerlīgas titulam kopš 2014.gada.

Tiesa, otrajā puslaikā situācija mainījās uz pretējo pusi, jo divus vārtus, izceļoties 53. un 55.minūtē, guva “United” franču pussargs Pols Pogbā, bet 69.minūtē viesu aizsargs Kriss Smolings pēc Alekša Sančesa centrējuma guva uzvaras vārtus.

“City” šajā mačā piederēja liels pārsvars, tomēr gūt vēl kādus vārtus mājinieki nespēja.

“City” šī nedēļa bijusi neveiksmīga, jo komanda trešdien UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajā mačā izbraukumā ar 0:3 kapitulēja citai Anglijas komandai “Liverpool”.

Citā sestdienas mačā uzvaru izcīnīja Totenhemas “Hotspur”, kas ar 2:1 (0:0) pieveica Stokas “City”. Uzvarētāju labā abus vārtus iesita Kristians Ēriksens.

Pirmo maču pēc potītes savainojuma “Hotspur” rindās sāka rezultatīvais uzbrucējs Herijs Keins.

Tikmēr citā sestdienas spēlē Liverpūles pilsētas derbijā “Everton” spēlēja 0:0 (0:0) ar “Liverpool”.

Par spīti sestdienas dramatiskajam zaudējumam “City” tik un tā ir droša pretendente uz premjerlīgas titulu, jo guvusi 84 punktus 32 spēlēs, bet tuvākā sekotāja “United” atpaliek par 13 punktiem. Līdz čempionāta beigām šīm vienībām vēl atlikušas sešas kārtas.

Trešā ar 67 punktiem 32 mačos ir “Hotspur”, bet tikpat punktu 33 cīņās ir “Liverpool” kontā. Piektā ar 56 punktiem 31 mačā ir pagājušās sezonas čempione Londonas “Chelsea”, bet pirmo sešinieku ar 51 punktu noslēdz Londonas “Arsenal”.