Mančestras “United” arī otrajā premjerlīgas mačā izcīna graujošu uzvaru (+VIDEO)

19/08/2017 17:50

Anglijas futbola premjerlīgas grands Mančestras “United” sestdien jaunās sezonas otrās kārtas spēlē ar 4:0 (1:0) viesos sagrāva Svonsī “City”.

“United” sezonu iesākuši ar astoņiem vārtiem divās spēlēs, jo pirmajā kārtā ar 4:0 savā laukumā sagrāva Vesthemas “United”.

Sestdienas mačā viesus pirmā puslaika beigās vadībā izvirzīja kotdivuāriešu aizsargs Ēriks Beilijs, bet pārējie trīs vārti tika gūti pamatlaika pēdējās desmit minūtēs.

Vispirms precīzi sita beļģu uzbrucējs Romelu Lukaku, bet vēl pa vārtiem iesita arī francūži Pols Pogbā un Antonī Marsiāls.

Zīmīgi, ka arī sezonas pirmajā mačā ar vārtu guvumiem izcēlās Lukaku, Pogbā un Marsiāls, turklāt beļģis pretinieku vārtos raidīja divas bumbas.

Lukaku Mančestras klubam pievienojās par Lielbritānijas transfēru rekordu, no Liverpūles “Everton” pārnākot par aptuveni 75 miljoniem mārciņu (82 miljoniem eiro).

Iepriekšējā sezonā par čempioni tika kronēta Londonas “Chelsea”, kas pirmajā kārtā ar 2:3 zaudēja “Burnley”, bet svētdien viesosies pie Totenhemas “Hotspur”.