Mančestras ”United” futbolists Lukaku ļauj ielūkoties savā luksusa mājā (VIDEO)

07/03/2019 15:27

Daudzus interesē kā dzīvo pasaulē slaveni futbolisti, kādās mājās viņi dzīvo, ar kādām mašīnām brauc, kā arī kādus gala mērķus izvēlas, lai atpūstos pēc sezonas beigām.

Šoreiz, ielūkoties savā privātajā dzīvē, ļāva Mančestras ”United” uzbrucējs Romelu Lukaku, kurš amerikāņu medija ”Bleacher Report” reportieri izvadājis ekskursijā pa savu divstāvīgo māju. Futbolists parādīja gan mājas kino zāli, burbuļvannu, virtuvi ar personīgo pavāri no Parīzes, biljarda zāli, DJ seta telpu, kā arī istabu, kurā spēlē ”Xbox”!

Jau ziņots, ka Anglijas Premjerlīgas vienība Mančestras “United” vakar sasniedza UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālu, astotdaļfinālā ar 3:1 uzvarot franču grandu Parīzes “Saint-Germain”. Divu spēļu summā rezultāts vēstīja 3:3, bet “United” tika tālāk vairāk gūto vārtu dēļ izbraukumā.

Uzvaras vārtus kompensācijas laika ceturtajā minūtē guva Markuss Rešfords, kurš realizēja 11 metru soda sitienu, ko “United” ieguva pēc tiesnešu video atkārtojuma noskatīšanās.