Mančestras “United” grūtā cīņā premjerlīgas sezonu iesāk ar uzvaru (VIDEO)

11/08/2018 00:19

27. Anglijas futbola premjerlīgas čempionāta ievadā pērnās sezonas sudraba medaļniece Mančestras “United” smagā cīņā ar rezultātu 2:1 apspēlēja 2016. gada čempioni Lesteras “City”.

Pirmie vārti šajā sezonā tika gūti jau spēles trešajā minūtē, kad uz Lesteras komandas vārtiem tika nozīmēta pendele – viesu aizsargs bija nospēlējis ar roku. To realizēt devās Pols Pogbā, pēc lēna ieskrējiena sitot vārtu labajā augšējā stūrī. Kaspers Šmaihels viesu vārtos uzminēja bumbas lidojuma virzienu, taču tvert to nespēja.

Mača turpinājumā atguvās lesterieši, veidojot vairākus bīstamus uzbrukumus. Bīstamākajā no tiem viesu komandas jaunpienācējs Džeimss Medisons soda laukumā spēcīgi sita pa mājinieku vārtiem, tomēr lielisks tajos bija spānis Dāvids de Heja.

Rezultāts 1:0 “United” labā saglabājās līdz pat pirmā puslaika noslēgumam.

Arī pēc pārtraukuma abām komandām bija vairākas ļoti labas iespējas izcelties, taču allaž vietā bija vai nu abu komandu vārtsargi, vai sitieni lidoja garām pretinieku cietoksnim.

Tā tas saglabājās līdz pat 83. minūtei, kad soda laukumā ielauzās Lūks Šovs, no samērā asa leņķa pārspējot Šmaihelu un dubultojot sarkano velnu pārsvaru.

Tomēr sīkstā Lesteras vienība nepadevās, līdz pat cīņas pēdējām sekundēm cenšoties gūt kaut goda vārtus. Tas viņiem beigu beigās arī izdevās, kompensācijas laika otrajā minūtē izdarītajam portugāļa Rikardu Pereiras centrējumam atsitoties pret mājinieku vārtu stabu. Pirmais pie atlēkušās bumbas bija Džeimijs Vārdijs, kurš vienus vārtus atguva – 1:2.

Rezultāts gan vairs nemainījās, “United” izcīnot uzvaru ar 2:1.

Rītdien premjerlīgas turnīrā paredzētas sešas spēles.