Mančestras “United” gūst trīs vārtus 20 minūtēs un izbēg no zaudējuma pret pastarīti

06/10/2018 21:53
Mančestras United, Sportazinas.com

Šosezon bālu sniegumu rādošais Anglijas futbola premjerlīgas grands Mančestras “United” sestdien astotās kārtas spēlē nonāca iedzinējos ar divu vārtu deficītu, tomēr 20 minūšu laikā guva trīs vārtus un izrāva uzvaru.

Mančestras vienība savā laukumā ar rezultātu 3:2 (0:2) apspēlēja Ņūkāslas “United”.

Viesi jau spēles pirmajās desmit minūtēs guva divus vārtus. Vispirms uzbrukumu ar precīzu sitienu tālajā apakšējā stūrī noslēdza brazīliešu pussargs Kenedijs, bet nedaudz vēlāk no aptuveni 12 metriem trāpīgs bija japānis Jošinori Muto.

Tiesa, Mančestras futbolisti mača pēdējās 20 minūtēs guva trīs vārtus un izrāva uzvaru. 70.minūtē brīvsitienu realizēja spāņu pussargs Huans Mata, bet sešas minūtes vēlāk ar precīzu sitienu no distances izcēlās francūzis Antonī Marsiāls. Mača kulminācija bija pamatlaika pēdējā minūtē, kad pēc centrējuma soda laukumā ar galvu precīzi sita čīlietis Aleksis Sančess.

Mančestras “United” iepriekšējās četrās spēlēs neizjuta uzvaras garšu. Divi no mačiem bija premjerlīgā, bet pa vienam UEFA Čempionu līgā un Līgas kausā.

Mančestras vienībai šis ir sliktākais sezonas sākums pēdējo 29 gadu laikā, kā dēļ ir apdraudēts komandas galvenā trenera Žuzē Mourinju amats.

Tāpat uzvaru astotās kārtas spēlē svinēja Totenhemas “Hotspur”, kas savā laukumā ar rezultātu 1:0 (1:0) pārspēja Kārdifas “City”.

Mājiniekiem vienīgos vārtus guva angļu pussargs Ēriks Daiers, kurš bija precīzs spēles astotajā minūtē.

Tikmēr pārliecinošu uzvaru sestdien izcīnīja “Bournemouth”, kas viesos ar 4:0 (3:0) sagrāva “Watford” futbolistus. Uzvarētājiem divus vārtus guva Norvēģijas futbolists Džošua Kings.

Tāpat pie panākuma tika ambiciozā Vulverhemptonas “Wanderers”, kas viesos ar 1:0 (0:0) guva virsroku pār Londonas “Crystal Palace”.

Kopvērtējumā Mančestras “City” un “Liverpool” ir pa 19 punktiem septiņās spēlēs, taču augstāk ir mančestrieši, kuriem ir labāks iesisto un ielaisto vārtu rādītājs. Ar 18 punktiem seko “Hotspur”, bet tālāk ar 17 punktiem ir Londonas “Chelsea”.

Svētdien kārtas centrālajā spēlē Mančestras “City” līderu duelī uzņems “Liverpool” vienību.