Mančestras “United” nekvalificējas nākamā gada UEFA Čempionu līgas turnīram

05/05/2019 20:30

Mančestras “United” svētdien zaudēja izredzes nākamajā sezonā spēlēt UEFA Čempionu līgā futbolā.

Mančestras vienība svētdien Anglijas premjerlīgas mačā izbraukumā nospēlēja 1:1 (1:0) ar Hadersfīldas “Town”, kam pēc šīs sezonas valsts elites divīzija būs jāatstāj.

Viesiem no Mančestras šī spēle gan sākās pateicīgi, jo jau astotajā minūtē rezultātu atklāja Skots Maktominejs, tomēr pēc tam komanda vārtus vairs neguva, lai gan tai piederēja teritoriālais pārsvars.

Savukārt cīņas 60. minūtē Isāks Mbenza pretuzbrukumā panāca neizšķirtu 1:1, raidot bumbu starp pēdējā laikā neveiksmīgi spēlējošā spāņu vārtsarga Davida de Heas kājām.

Pēc tam rezultāts palika nemainīgas. Visu turnīru ietvaros Mančestras vienība pašlaik uzvarējusi tikai divas no pēdējām 11 spēlēm, kamēr Hadersfīldas “Town” pirms šīs cīņas bija astoņu zaudējumu sērija.

Svētdienas neizšķirts arī nozīmē, ka Mančestras “United” vairs nevar panākt pirmo četrinieku, kas nākamsezon ļautu spēlēt UEFA Čempionu līgā, tāpēc tai būs jāspēlē UEFA Eiropas līgā.

Tikmēr citā svētdienas spēlē drošu uzvaru guva Londonas “Chelsea”, kas savā laukumā ar 3:0 (0:0) apspēlēja “Watford” futbolistus, visus vārtus gūstot otrajā puslaikā. Pa vārtiem izcēlās Rubens Loftuss-Čīks, Davids Luiss un Gonsalo Igvains.

Uzvara ļāvusi “Chelsea” komandai pakāpties uz kopvērtējuma trešo vietu, turklāt šis klubs svētdien nodrošināja dalību UEFA Čempionu līgas turnīrā, jo viena no tās konkurentēm Londonas “Arsenal” savu skatītāju priekšā nospēlēja 1:1 (1:0) ar Braitonas un Houvas “Albion”.

Jau ziņots, ka “Liverpool” futbolisti sestdien viesos ar 3:2 (2:1) pārspēja Ņūkāslas “United” vienību, atgūstot vadību kopvērtējumā.

Vēl no vadošajām komandām Totenhemas “Hotspur” gandrīz puslaiku spēlēja deviņu vīru sastāvā un ar 0:1 (0:0) viesos piekāpās “Bournemouth” vienībai. Mājinieki uzvaru izrāva mača kompensācijas laikā, kad pēc stūra sitiena precīzi sita Nātans Ake.

Citviet vietu premjerlīgā zaudēja Kārdifas “City”, kas mājās ar 2:3 (1:2) piekāpās Londonas “Crystal Palace”. Premjerlīgu pametīs arī Londonas “Fulham” un Hadersfīldas “Town” komandas.