Mančestras “United” nerealizē 11 metru soda sitienu un cīnās neizšķirti ar “Wanderers”

20/08/2019 00:06

Anglijas futbola premjerlīgas otrajā spēļu kārtā maču aizvadīja viens no grandiem Mančestras “United”, kas spēkojās ar Vulverhamptonas “Wanderers”.

“United” viesos cīnījās neizšķirti 1:1 (1:0) ar “Wanderers”. Pirmajā puslaikā savus 50. vārtus “United” rindās guva franču uzbrucējs Entonijs Marsiāls, kurš 27. minūtē spēcīgi raidīja bumbu vārtu augšējā daļā.

55. minūtē Rubens Nevess pēc Žao Mutinju piespēles no soda laukuma robežas skaisti raidīja bumbu vārtu augšējā stūrī un rezultātu izlīdzināja. Turpinājumā “United” bija iespēja izvirzīties vadībā, taču Pola Pogbā 11 metru soda sitienu atvairīja Rui Patrisio.

Mančestras klubs nākamajā spēļu kārtā savā laukumā uzņems Londonas “Crystal Palace” vienību.