Mančestras “United” nespēj izcīnīt uzvaru trešo spēli pēc kārtas, “Bayern” grauj “Mainz 05” vienību

31/08/2019 23:28

Sestdien Anglijas futbola premjerlīgas ceturtajā spēļu kārtā trešo maču pēc kārtas pie uzvaras nespēja tikt Mančestras “United” komanda.

“United” viesos cīnījās neizšķirti ar 1:1 (1:0) ar “Southampton” vienību. Mača 10. minūtē pēc Skota Maktonija piespēles velsietis Daniels Džeimss izcēlās ar skaistu sitienu tālajā vārtu devītniekā no soda laukuma robežas.

Otrā puslaika sākumā pēc mājinieku futbolista Kevina Danoso centrējuma soda laukumā, Janiks Vestergārds raidīja bumbu “United” vārtos un izlīdzināja rezultātu.

Tikmēr 21 gadu vecajam Džeimsam šie bija jau trešie vārti četrās aizvadītajās spēlēs.

Savukārt citā mačā “Chelsea” mājās spēlēja neizšķirti 2:2 (2:0) ar Šefīldas “United”.

Londonas vienības labā abus vārtus guva Temijs Abrahams, bet Šēfildas rindās precīzi sita Kalums Robinsons. Otros viesu vārtus londonieši iesita paši.

Rezultātu 19. minūtē atklāja Abrahams, kurš soda laukumā izmantoja pretinieku vārtsarga neveiklumu, no rokām izslīdējušo bumbu raidot vārtos. Vien divas minūtes līdz puslaika beigām Abrahams no soda laukuma ar spēcīgu sitienu panāca jau 2:0, bet Robinsons otrā puslaika sākumā pārsvaru samazināja līdz minimumam 1:2. Pašā mača galotnē, cenšoties glābt komandu, bumbu savos vārtos ieraidīja Kurts Zumā.

Tikmēr čempionvienība Mančestras “City” mājās ar 4:0 (2:0) sagrāva Braitonas un Houvas “Albion”.

Ar diviem vārtiem uzvarētāju rindās izcēlās Serhio Agvero, bet pa reizei precīzi sita Kevins de Brujne un Bernardu Silva.

Pirmie vārti spēlē tika gūti ceturtajā minūtē, kad pēc saspēles, soda laukumā pie tukšiem vārtiem nonāca de Brujne. Nepilnas 40 minūtes vēlāk Agvero ar spēcīgu sitienu vārtu augšējā stūrī panāca 2:0, bet otrā puslaika 15.minūtē viņš vēlreiz “iedzina” to vārtu tīklā, “City” iegūstot jau drošu vadību 3:0. Gala vārdu 79.minūtē teica Silva, kurš no tuvas distances bija nekļūdīgs.

“Liverpool” viesos ar 3:0 (2:0) apspēlēja “Burnley” komandu. Ar vārtu guvumiem šajā mačā izcēlās Sadio Manē un Roberto Firminu, bet vienu reizi savos vārtos bumbu raidīja “Burnley” futbolists Kriss Vudss.

Francija

Piektdien Francijas futbola čempionātā Parīzes “Saint-Germain” (PSG) viesos ar 2:0 (2:0) pārspēja “Metz” komandu.

Spēles 11. minūtē PSG pussargs Anhels Di Maria realizēja 11 metru soda sitienu, bet 43. minūtē pēc piespēles soda laukumā Ēriks Maksims Čupo-Motings raidīja bumbu vārtos ar galvu – 2:0.

Vācija

Vācijas futbola grands Minhenes “Bayern” sestdien mājās ar 6:1 (2:1) sagrāva “Mainz 05”, izcīnot savu otro panākumu trijās spēlēs, bet otra favorīte uz čempiona titulu Dortmundes “Borussia” viesos ar 1:3 (1:1) atzina sakāvi mačā ar Berlīnas “Union”.

Spēles rezultātu sestajā minūtē atklāja viesu spēlētājs Žans Pols Botiuss, tomēr turpinājumā Maincas klubs varēja noskatīties uz “Bayern” lielisko spēli. 30 minūtes vēlāk savu pirmos vārtus beidzot guva mājinieki, kad precīzi sita Benžamēns Pavārs, kurš tikai šajā starpsezonā pievienojās Minhenes vienībai.

45.minūtē no aptuveni 20 metru distances, sitot pāri mūrim, brīvsitienu realizēja Davids Alaba, bet nepilnas desmit minūtes vēlāk 3:1 jau panāca Ivans Perišičs. 64.minūtē no stūra sitiena izspēles bumba nonāca soda laukumā, kur lielā spēlētāju burzmā Kingslijs Komans bija acīgākais, raidot to vārtu tīklā.

Gandrīz desmit minūtes līdz pamatlaika beigām Roberts Levandovskis no soda laukuma bija nekļūdīgs, panākot jau 5:1, bet brīdi vēlāk Alfonso Deiviss burtiski iegāja ar bumbu tukšos vārtos.

“Bayern” līdz ar panākumu trijos mačos izcīnījusi divas uzvaras, bet vēl reizi spēlēts neizšķirti.

Tikmēr citā mačā Gelzenkirhenes “Schalke 04” mājās ar 3:0 (1:0) uzveica Berlīnes “Hertha”, izcīnot pirmo uzvaru savā stadionā kopš šī gada janvāra.

Lauvas tiesu pārliecinošajā uzvarā nodrošināja paši viesi, kas divreiz bumbu raidīja savos vārtos. 38.minūtē to izdarīja Niklass Starks, bet desmit minūtes vēlāk to pašu atkārtoja Karims Rekiks. Savukārt 85.minūtē 3:0 panāca Džondžoijs Kenijs.

Visbeidzot favorītu lomu Berlīnē nespēja apliecināt Vācijas Superkausa ieguvēja Dortmundes “Borussia”, kas ar 1:3 (1:1) piekāpās “Union”.

Mājiniekus vadībā izvirzīja spēles 22.minūtē izvirzīja Mariuss Bulters, kurš pēc stūra sitiena izspēles, ieskrējis dažus metrus soda laukumā, pa zemi raidīja bumbu vārtos. “Borussia” zibenīgi atbildēja trīs minūtes vēlāk, ātrajā uzbrukumā piespēli gar vārtiem noslēdzot un rezultātu izlīdzinot spāņu uzbrucējam Pako Alkaseram – 1:1.

Otrajā puslaikā vārtus guva tikai Berlīnes futbolisti. Vispirms 50.minūtē vārtsarga atsisto bumbu ar sitienu ārpus soda laukuma vārtos nosūtīja Bulters, noformējot dubli, bet 3:1 panāca uzbrucējs Sebastians Andešons, pēc triju ātru piespēļu sērijas ar vienu bumbas pieskārienu bumbu no vārtu priekšas raidot vārtos pēc nīderlandieša Šeraldo Bekera piespēles – 3:1. “Union” tā bija pirmā uzvara čempionātā, bet Dorrtmundes klubam – pirmais zaudējums.