Mančestras “United” par Marsiālu nācies maksāt “Monaco” papildu 10 miljonus eiro

Antonī Marsiāls, sportazinas.com
Foto: BBC

Sestdien Anglijas Premjerlīgas mačā Mančestras “United” spēlētājs Antonī Marsiāls guva vārtus mačā pret Ņūkāslas “United”. Tie bija viņa 25. vārti Premjerlīgā, kā rezultātā Mančestras klubam nācies maksāt papildus 10 miljonus eiro “Monaco” vienībai.

“United” klubs Marsiālu no “Monaco” iegādājās par 41 miljonu eiro, taču viņa pēdējais gols pret Ņūkāslu sestdien aktivizēja punktu līgumā, kas liek maksāt papildus summu.

Marsiāla vārti pret Ņūkāslas vienību bija viņa 25. Anglijas Premjerlīgā. Spriežot pēc Anglijas medijiem pieejamās informācijas, tas aktivizēja punktu abu komandu tranfēra līgumā, kas liek “United” maksāt “Monaco” vienībai papildu 10 miljonus eiro.

Ir zināms, ka līgumā ir vēl divi punkti, kas varētu, kas varētu “United” vienībai likt maksāt vēl papildu 10 miljonus eiro. Taču paredzams, ka tie visticamāk nepiepildīsies.

Viens no šiem punktiem tiktu aktivizēts, ja Marsiālu nominētu “Ballon d’Or” balvai līdz 2018./19. gada sezonas beigām.

Otrs punkts tiktu aktivēts, ja Marsiāls līdz 2018./2019. gada sezonas beigām nospēlētu 25 mačus Francijas izlasē. Pagaidām spēlētājs aizvadījis tikai 18 mačus un plānots, ka tuvākajā laikā viņš komandai nepalīdzēs.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par