Mančestras “United” piedzīvo kaunpilnu zaudējumu Premjerlīgas mačā (VIDEO)

21/04/2019 20:51

Anglijas Premjerlīgas komanda Mančestras “United” svētdien viesos piedzīvoja kaunpilnu zaudējumu. “United” ar 0:4 (0:2) piekāpās Liverpūles “Everton”.

Uzvarētāju rindās vārtus guva četri dažādi spēlētāji. 13. minūtē rezultātu atklāja Rišarlisons, bet 28. minūtē rezultātu dubultoja Gilvi Sīgurdsons. Pēc pirmā puslaika “Everton” turpināja dominēt, 56. un 64. minūtē vārtus gūstot Lukasam Diņam un Teo Volkotam.

Šī bija pirmā reize kopš 2016. gada oktobra, kad Mančestras vienība vienā mača ielaida četrus vārtus. Tāpat šī ir smagākā sakāve komandas galvenajam trenerim Ūlem Gunnaram Sulšēram, kurš sezonas laikā kļuva par “United” galveno treneri.

Neveiksmi cieta arī Londonas “Arsenal”, kas ar 2:3 (0:1) piekāpās Londonas “Crystal Palace”.

Spēles 17. minūtē rezultātu atklāja Kristians Benteke, bet Mesuts Ezils 47. minūtē panāca izlīdzinājumu 1:1. Tam 61. un 69. minūtē sekoja Vilfrīda Zahā un Džeimsa Makartura vārtu guvumi, kas ļāva “Crystal Palace” iegūt pārsvaru 3:1. “Arsenal” rindās 77. minūtē gan vienus vārtus atspēlēja Pjērs Emeriks  Obamejangs, tomēr izlīdzināt rezultātu “Arsenal” neizdevās.

Savukārt “Liverpool” ar 2:0 (0:0) pārspēja Kārdifas “City”. Uzvarētājiem vārtus guva Džordžinio Veinaldums un Džeimss Milners, kuri bija precīzi 57. un 81. minūtē. Liverpūlei šis bija svarīgs panākums cīņā par Premjerlīgas titulu.