Mančestras “United” sensacionāli izstājas no FA kausa (VIDEO)

16/03/2019 23:59

Anglijas Premjerlīgas čempione Mančestras “United” sestdien Anglijas Futbola asociācijas (FA) kausa izcīņas ceturtdaļfinālā piedzīvoja negaidītu neveiksmi ar 1:2 Vulverhemptonas “Wanderers”.

Līdz ar to “Wanderers” sasniedza prestižā turnīra pusfinālu, kamēr “United” norvēģu speciālista Ūles Gunnara Sulšēra vadībā palika bešā. Vulverhemptonas komanda FA kausa pusfinālu sasniedza pirmo reizi pēdējā 21 gada laikā.

Uzvarētājiem vārtus guva Rauls Himeness un Djogo Jota, kamēr “United” sastāvā vienīgo precīzo sitienu izpildīja Markuss Rešfords.

Tikmēr citā ceturtdaļfināla mačā Mančestras “City” atspēlējās no 0:2 pret Svonsī “City” un guva panākumu ar 3:2.

“City” rindās vārtus guva Bernards Silva un Serhio Agvero, bet pretinieku futbolists Kristofers Nordefelds kādā no epizodēm raidīja spēles galveno priekšmetu savos vārtos.

Vēl vienu ceturtdaļfināla maču svētdien aizvadīs Anglijas pēc spēka otrās līgas komanda “Milwall” un Premjerlīgas klubs Braitonas un Houvas “Albion”.

Pērn FA kausā triumfēja Londonas “Chelsea”, kas finālā ar 1:0 uzveica Mančestras “United”. Tituliem bagātākie klubi šajā turnīrā ir Londonas “Arsenal” (13), Mančestras “United” (12), “Chelsea” (8) un Totenhemas “Hotspur” (8).