Mančestras “United” spēlē neizšķirti un neizmanto iespēju atrauties no tuvākās sekotājas

22/07/2020 22:45

Mančestras “United” trešdien savā laukumā Anglijas futbola premjerlīgas priekšpēdējās kārtas priekšpēdējā spēlē spēlēja neizšķirti ar Vesthemas “United” un neizmantoja iespēju nedaudz atrauties no konkurentiem cīņā par bronzas medaļām.

Mančestras “United” savā laukumā spēlēja ar 1:1 (0:1) ar Vesthemas “United”, kas jau nodrošinājusi vietu līgā arī nākamajā sezonā.

Viesus vadībā puslaika kompensācijas otrajā minūtē izvirzīja Mihails Antonio, realizējot 11 metru soda sitienu, kas tika piešķirts par spēli ar roku.

Mājinieki atspēlējās 51.minūtē, kad daudzu īsu piespēļu rezultātā sitiena pozīcijā soda laukumā tika izvirzīts Meisons Grīnvuds, kurš bija precīzs, – 1:1.

Vēl trešdien Londonas “Chelsea” viesojas pie čempionvienības “Liverpool”.

Priekšlaicīgi par čempionāta uzvarētāju jau ir kronēta “Liverpool”, kas 36 spēlēs iekrājusi 93 punktus. Ar 78 punktiem sudrabu jau pirms šīs spēles bija izcīnījusi Mančestras “City”, bet trešajā pozīcijā ar 63 punktiem ir izvirzījusies Mančestras “United”. Tikpat punktu ir Londonas “Chelsea”, kam ir spēle rezervē.

Tālāk ar 62 punktiem ir Lesteras “City”, bet sesto vietu ieņem un pēdējās ceļazīmes vietā uz Eiropas kausiem ar 59 punktiem atrodas Vulverhemptonas “Wanderers”, kas par punktu apsteidz Totenhemas “United”. Tiesa, “Chelsea” uzvarot FA kausa izcīņā, Eiropas līgā spēlēs arī septītās pozīcijas ieguvēja.

Itālija

“Parma” trešdien savā laukumā 35.kārtas spēlē triju realizētu 11 metru soda sitienu mačā pārspēja “Napoli”, iedragājot neapoliešu izredzes uz Eiropas kausiem.

“Parma” savā laukumā pārspēja “Napoli” ar 2:1 (1:0).

Vārtus pirmā puslaika kompensācijas laika trešajā minūtē ar 11 metru soda sitienu, kas tika piešķirts par Alberto Grasi nogāšanu, guva Džanluka Kaprari.

Arī viesi 54.minūtē atspēlējās ar 11 metru soda sitiena palīdzību, aizsargam fiksējot spēli ar roku. Pārliecinoši vārtsargu nomānīja Lorenso Insinje – 1:1.

Bija vēl arī trešais vienpadsmitnieks mača 87.minūtē, ko realizēja Dejans Kulusevski, “Parma” svinot uzvaru ar 2:1 un pakāpjoties turnīra tabulā uzreiz par četrām vietām uz desmito.

Tikmēr “Napoli” palika divu punktu attālumā no sestās vietas, ko ieņem “AS Roma” un kas dod tiesības nākamsezon spēlēt Eiropas līgā.

Trešdien notiek vēl piecas spēles, kārtējos mačus aizvadot arī Milānas “Inter” un “AS Roma”.

A sērijas līderei Turīnas “Juventus” 34 cīņās ir 80 punkti, otro vietu tagad ar 74 punktiem 35 cīņās ieņem Bergamo “Atalanta”, bet Milānas “Inter” ir par diviem punktiem mazāk. 69 punkti ir Romas “Lazio”, “AC Milan” ar 59 punktiem 35 dueļos ieņem piekto vietu, “AS Roma” ir 58 punkti, bet 56 punkti 35 dueļos cīņā par pēdējo vietu Eiropas kausos ir “Napoli”, kura šobrīd atrodas aiz strīpas.