Mančestras “United” Sulšēra vadībā izcīnījusi piekto uzvaru pēc kārtas

05/01/2019 17:23

Anglijas futbola grands Mančestras “United” izcīnījis piekto uzvaru piecos mačos kopš trenera amatu pārņēmis norvēģu speciālists Ūle Gunnars Sulšērs. Šodien sarkanie velni Anglijas Futbola asociācijas (FA) kausa trīsdesmitdivdaļfinālā ar 2:0 mājās apspēlēja “Reading” vienību.

Abi vārti šajā mačā tika gūti pirmajā puslaikā. 21. minūtē “United” nopelnīja pendeli, kuru nekļūdīgi realizēja spānis Huans Mata. Tikmēr kompensācijas laika ceturtajā minūtē mājinieku pārsvaru dubultoja beļģis Romelu Lukaku.

Otrajās 45 minūtēs iniciatīvu negaidīti pārņēma “Reading”, kam bija vairākas labas iespējas samazināt deficītu uz rezultāta tablo, taču viesiem tās realizēt neizdevās, rezultātam saglabājoties nemainīgam.

Līdz ar to “United” Sulšēra vadībā piecās spēlēs guvusi kopumā 16 vārtus. Mančestras kluba pretiniece nākamajā kārtā tiks izlozēta izlozes ceļā.

Citās šīs pašas kārtas spēlēs Londonas “West Ham United” ar 2:0 apspēlēja Birmingemas “City”, Braitonas “Hove & Albion” ar 3:1 – “Bournemouth” un “Barnsley” ar minimālu 1:0 pieveica “Barnsley”.