Mančestras “United” treneris: Pogbā janvārī netiks pārdots

Sūlšērs, Pogbā, sportazinas.com
Ūle Gunnars Sūlšērs un Pols Pogbā | Foto: EPL

Anglijas premjerlīgas futbola vienības Mančestras “United” galvenais treneris Ūle Gunnars Sūlšērs ir pārliecināts, ka Pasaules kausa ieguvējs no Francijas , janvārī gaidāmajā transfēru logā nepametīs savu līdzšinējo komandu.

26 gadus vecais pussargs potītes traumas dēļ kopš augusta laukumā devies vien divas reizes, kas paspēcinājis baumas par viņa iespējamo došanos prom. Tiek vēstīts, ka par francūzi interesi izrādot Spānijas komanda Madrides “Real”.

Pogbā šajā vasarā atklāja, ka vēlas atrast jaunus izaicinājumus, bet Šūlšērs bija pārliecināts, ka janvārī tas noteikti nenotiks.

“Pols janvārī netiks pārdots,” teica galvenais treneris. “Saprotu interesi par viņu, jo Pols ir harizmātisks cilvēks, un mēs esam laimīgi, ka viņš ir pie mums.”

Pogbā šosezon kopumā izlaidis jau 26 no 28 iespējamiem mačiem (tostarp arī spēles Francijas izlasē). Spēlētāja atgriešanās laukumā tika prognozēta nedaudz ātrāk, taču nezināmu iemeslu dēļ tas nav noticis, lai arī viņš pagājušajā nedēļā, sava brāļa kāzās Pogbā bija redzams dejojam.

Francūzis tikai nesen pievienojies komandai savos pirmajos treniņos.

“Kad viņš atgriezīsies, vēlamies, Pols demonstrē savu labāko sniegumu. Gribam, lai viņš spēlē ar smaidu uz sejas, un dara to, ko darīja iepriekšējā gadā,” teica Sūlšērs. “Viņa forma bija lieliska. Kad Pols ir pilnībā vesels, viņš ir viens no labākajiem futbolistiem pasaulē.”

“Protams, ka viņam ir nepieciešams laiks, lai atgūtu formu, bet Pogbā sniegums mainīs mūsu komandas sniegumu. Aizvien ceru, ka jau šogad viņš izies laukumā, taču skatīsimies, kā viņš jūtas.”

Galvenais treneris arī noliedza baumas, ka “United” virzienā dodas nesen par Austrijas gada futbolistu pasludinātais Ērlings Brauts-Holanns. Iepriekš Norvēģijā izskanēja baumas, ka jaunais futbolists no Zalcburgas devies uz dzimteni, kur iekāpis lidmašīnā, kas dodas uz Mančestru.

Brauts-Holanns šosezon 22 spēlēs izcēlies ar 28 vārtiem, tostarp piecas reizes gūstot trīs vārtus. Talantīgā futbolista tēvs Alfs reiz spēlēja Mančestras “City”, kā arī pārstāvēja Norvēģijas izlasi, kurā bija Sūlšēra komandas biedrs.

“United” galvenais treneris pagājušajā nedēļā Zalcburgā tikās ar Brautu-Holannu, taču sarunas temats neesot bijusi pārcelšanās uz Mančestru.

“Nedomāju, ka viņš ir ceļā uz šejieni. Vismaz ne caur mani,” teica speciālists. “Futbolists neieradīsies Mančestrā, jo es zinu, ka viņš ar draugiem ir devies Ziemassvētku brīvdienās.”

Mančestras komanda šosezon demonstrē vāju sniegumu un ar 25 punktiem 17 spēlēs ieņem vien sesto vietu, kamēr pirmajā vietā esošā “Liverpool” jau tikusi pie 49 punktiem.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par