Mančestras “United” un “Liverpool” grauj pretiniekus, pie uzvaras tiek arī “Arsenal” (VIDEO)

09/02/2019 19:28
Mančestras United, sprotazinas.com

Šodien Anglijas Premjerlīgas futbola laukumos spēles aizvadīja vairākas līgas vadošās komandas.

Dienas agrajā spēlē “Fulham” savā laukumā ar 0:3 piekāpās vieniem no Anglijas futbola grandiem Mančestras “United”. Mančestras klubs izvirzījās vadībā jau 14.minūtē, kad pēc Antonī Marsiāla piespēles tuvējā augšējā stūrī bumbu vārtos raidīja Pols Pogbā.

Vien deviņas minūtes vēlāk pats Marsiāls pretuzbrukumā skaisti apspēlēja divus aizsargus un raidīja bumbu vārtu apakšējajā stūrī – 2:0. 65.minūtē savus otros vārtus mačā guva Pogbā, kurš realizēja 11 metru soda sitienu un panāca 3:0.

Tikmēr cits Anglijas futbola grands Londonas “Arsenal” viesos ar rezultātu 2:1 pārspēja Hadersfīldas “Town”. Viesus 16.minūtē vadībā izvirzīja Alekss Ivobi, kurš pēc teicamas piespēles soda laukumā uzreiz no gaisa raidīja bumbu vārtos ar kāju. Pirmā puslaika beigās pārsvaru dubultoja Aleksandrs Lakazets. Mājinieki gan vienus vārtus atguva pašā mača izskaņā, kad precīzs bija Seads Kolašinacs.

“Liverpool” mājās ar 3:0 sagrāva “Bournemouth”. Liverpūliešus mača 24.minūtē vadībā izvirzīja Sadio Manē, kurš pēc Džeimsa Milnera piespēles soda laukumā raidīja bumbu vārtos ar galvu. 10 minūtes vēlāk Žoržinjo Veindaldums skaisti pārsitot bumbu pāri viesu komandas vārtsargam panāca jau 2:0. Otrā puslaika sākumā ēģiptietis Mohameds Salāhs jau trīskāršoja pārsvaru pēc Robertu Firiminu piespēles.