“Maple Leafs” atjauno NHL antirekordu – kopš pēdējā čempionu titula pagājušas 19 786 dienas

03/07/2021 21:55

Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Toronto “Maple Leafs” uzstādījusi jaunu līgas antirekordu, proti, komanda nespēj triumfēt Stenlija kausa izcīņā jau 19 786 dienas jeb kopš 1967.gada.

Jau ziņots, ka līdzīgi kā visus iepriekšējos gadus, arī šajās izslēgšanas spēles “Maple Leafs” izstājās priekšlaicīgi, iespēju pacīnīties par Stenlija kausu zaudējot jau pirmajā “play-off” kārtā.

Zīmīgi, ka sērijas laikā Maple Leafs” bija vadībā ar 3-1 un no iekļūšanas nākamajā kārtā komandu šķīra tikai viena uzvara. Taču turpinājumā Monreālas “Canadiens” izcīnīja divas uzvaras pēc kārtas, bet septītajā izšķirošajā spēlē spēja “piebeigt” sabrukušo “Maple Leafs”.

Par to pajokoja arī vairs neeksistējošā NHL kluba Atlantas “Thrashers” konts sociālijā tīklā “Twitter”, norādot, ka kopš 2004. gada “Thrashers” un “Maple Leafs” izslēgšanas turnīra otro kārtu sasniedza vienādu reižu skaitu.

Pēdējo reizi “Maple Leafs” par Stenlija kausa čempioniem kļuva 1967.gadā. Šodien, 2021.gada 3.jūlijā, kopš tā brīža ir pagājušas 19 786 dienas, kas ir garākā sērija līgas vēsturē. Iepriekš antirekords piederēja Ņujorkas “Rangers” vienībai, kas Stenlija kausu virs galvas nespēja celt no 1940. līdz 1994.gadam.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Artis Ate
17/09/2021 09:48

“VEF Rīga” kapteinis Ate: Iepriekšējā sezonā atmosfēra ģērbtuvē bija fantastiska, arī šogad uz to strādāsim

Latvijas basketbola kluba “VEF Rīga” kapteinis Artis Ate sarunā ar “Sportazinas.com” dalījies ar pirmajiem iespaidiem par gaidāmās sezonas komandas sastāvu, atskatījies uz pārbaudes spēļu rezultātiem, kā arī atklājis sezonas mērķus….