”Maple Leafs” atkal uzvar mājās, ”Coyotes” viesos pieveic ”Golden Knights” (VIDEO)

29/03/2018 08:22
Arizonas Coyotes, Sportazinas.com

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) šonakt 14. uzvaru pēdējās 15 spēlēs savā laukumā izcīnīja Toronto ”Maple Leafs”, bet viena no līgas vājākajām komandām Arizonas ”Coyotes” pārsteidzoši pieveica spēcīgo Vegasas ”Golden Knights”.

Toronto ”Maple Leafs” pēc iepriekšējā spēlē mājās piedzīvotā zaudējuma pret līgas vājāko komandu Bufalo ”Sabres” (2:3) savā laukumā ar 4:3 pārspēja Floridas ”Panthers” un izcīnīja 14. uzvaru pēdējās 15 mājās aizvadītajās spēlēs. Pamatus panākumam ”Maple Leafs” ielika jau pirmajā trešdaļā, kurā nepilnu 11 minūšu laikā iemeta trīs ripas un panāca 3:0. Uzvaru mājiniekiem nedaudz vairāk nekā astoņas minūtes līdz pamatlaika beigām nodrošināja Džeimss van Rimsdaikss, kurš izcēlās jau 35. reizi sezonā un guva 200. vārtus savā NHL karjerā.

Otro panākumu pēc kārtas svinēja Rietumu konferences pēdējās vietas īpašniece Arizonas ”Coyotes”, kas izbraukumā ar 3:2 pieveica savas konferences trešo spēcīgāko klubu Vegasas ”Golden Knights” un sagādāja pretiniekiem jau trešo neveiksmi pēdējos četros mačos. Mājinieki divreiz atspēlējās, tomēr otrās trešdaļas izskaņā ”Coyotes” aizsargs Kevins Konautons guva savus otros vārtus spēlē un izrāva viesiem uzvaru.

Austrumu konferences viena no spēcīgākajām komandām Vašingtonas ”Capitals” savā laukumā ar 3:2 papildlaikā pārspēja Ņujorkas ”Rangers” un izcīnīja piekto panākumu pēc kārtas. Raiens Spūners nepilnas desmit minūtes līdz pamatlaika beigām izvirzīja viesus vadībā ar 2:1, taču dāņu uzbrucējs Lars Ellers minūti un piecas sekundes līdz pamatlaika beigām panāca izlīdzinājumu. Pagarinājuma pirmajā minūtē mājiniekiem uzvaru nodrošināja Jevgeņijs Kuzņecovs, kurš izdarīja rezultatīvu piespēli arī Ellera vārtu guvumā. Tāpat pie diviem punktiem tika zviedrs Niklass Bekstrems (0+2).

Tikmēr divu zaudējumu sēriju pārtrauca Filadelfijas ”Flyers”, kas ar 2:1 izbraukumā uzveica Kolorado ”Avalanche” un sagādāja sāncenšiem trešo neveiksmi pēdējos četros mačos. ”Flyers” pamatus uzvarai ielika jau pirmajā trešdaļā, kuras laikā guva abus vārtus un panāca 2:0. Abos viesu vārtu guvumos piedalījās krievu aizsargs Ivans Provorovs, kurš atzīmējās ar 1+1.

NHL regulārais turnīrs, 29.marts

Toronto “Maple Leafs” – Floridas “Panthers” 4:3 (3:1, 0:1, 1:1);

Vašingtonas “Capitals” – Ņujorkas “Rangers” 3:2 (1:1, 0:0, 1:1, 1:0) – pagarinājumā;

Kolorado “Avalanche” – Filadelfijas “Flyers” 1:2 (0:2, 1:0, 0:0);

Vegasas “Golden Knights” – Arizonas “Coyotes” 2:3 (1:2, 1:1, 0:0)