“Maple Leafs” sakāve pret “Canadiens”, “Bruins” gandrīz izlaiž četru ripu pārsvaru

25/09/2018 09:22
Bostonas

Nacionālajā hokeja līgā (NHL), gatavojoties jaunajai sezonai, aizvadītas vairākas pārbaudes spēles. Pie panākumiem tikušas Ņujorkas “Rangers”, Bostonas “Bruins”, Monreālas “Canadiens”, Dalasas “Stars”, Vinipegas “Jets”, Losandželosas “Kings”, Anaheimas “Ducks” un Kolorādo “Avalanche” vienības.

Ņujorkas “Rangers” hokejisti savā laukumā uzņēma Ņūdzersijas “Devils”, ko pagarinājumā ar 4:3 spēja pieveikt. “Rangers” pēc diviem periodiem bija izvirzījušies vadībā ar 2:1, taču “Devils” līdz pamatlaika beigām prata izlīdzināt rezultātu. Uzvaras ripu papildlaikā iemeta Vinijs Letjēri. “Rangers” rindās divi punkti (0+2) aizsargam Nīlam Pionkam, bet “Devils” sastāvā trīs punkti (1+2) Kaila Palmēri rēķinā.

Bostonas “Bruins” izbraukumā bija izvirzījušies vadībā 4:0 pret Filadelfijas “Flyers”, tomēr mājinieki līdz trešajam periodam atspēlēja trīs ripas, “Bruins” svinot minimālu 4:3 panākumu. Uzvarētāju rindās trīs punkti (1+2) Lī Stempniaka kontā, bet “Flyers” kreklā Klodam Žirū 1+1.

Pamatīgu pērienu piedzīvojusi Toronto “Maple Leafs”, kas ar 1:5 piekāpās Monreālas “Canadiens”.  Somu uzbrucējs Arturi Lekonens izcēlās ar diviem vārtu guvumiem, bet divas ripas arīdzan “Maple Leafs” iemeta kanādietis Ksavjērs Kvelē. Anti Niemi uzvarētāju rindās atvairīja 29 no 30 metieniem. Tiesa, Toronto komandā nespēlēja gandrīz neviens no līderiem.

Dalasas “Stars” astoņu vārtu mačā ar 5:3 tika galā ar Minesotas “Wild”. Otrajā un trešajā periodā Dalasas vienība iemeta pa divām ripām, kas ļāva svinēt panākumu. Džeimijs Bens “Stars” labā guva divus vārtus,  bet soms Rūpe Hincs atzīmējās ar 1+1.

Tikmēr citos mačos Vinipegas “Jets” ar 5:4 pagarinājumā apspēlēja Kalgari ”Flames”,  Losandželosas ”Kings” ar 4:1 uzvarēja Vankūveras ”Canucks”, Anaheimas ”Ducks” ar 4:2 pieveica Arizonas ”Coyotes”, bet visbeidzot Stenlija kausa vicečempione Lasvegasas ”Golden Knights” ar 3:5 atzina Kolorādo “Avalanche” pārākumu.