“Maple Leafs” viesos sagrauj Pitsburgu, čempione turpina buksēt (VIDEO)

04/11/2018 10:36

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) divu zaudējumu sēriju pārtrauca viena no favorītkomandām Toronto “Maple Leafs”, kas viesos neatstāja nekādas cerības Pitsburgas “Penguins” – 5:0.

Pirmajos divos periodos neliels pārsvars piederēja kļavu lapām – tas rezultējās trīs bezatbildes vārtu guvumos (3:0). Noslēdzošajās 20 minūtēs laukumā dominēja jau “Penguins”, taču “Maple Leafs” spēja izcelties vēl divas reizes, izcīnot uzvaru ar 5:0.

Divus vārtus guva Morgans Railijs.

Pagājušās sezonas Stenlija kausa čempione Vašingtonas “Capitals” piedzīvoja otro neveiksmi pēc kārtas, ar 3:4 pagarinājumā atzīstot Dalasas “Stars” pārākumu. Zvaigznēm šis bija piektais panākums pēdējās sešās spēlēs.

“Capitals” sezonas sākums nav bijis veiksmīgs – 12 spēlēs iekrāti vien 13 punkti, kas NHL Austrumu konferencē dod desmito pozīciju.

Identiskas sausās uzvaras izcīnīja Lasvegasas “Golden Knights” un Ņujorkas “Islanders”, kas ar 3:0 pārspēja attiecīgi Karolīnas “Hurricanes” un Ņūdžērsijas “Devils”. Minimālu panākumu izcīnīja līgas līdere Nešvilas “Predators”, kas mājās, pateicoties šveicieša Romāna Josi vārtu guvumam, ar 1:0 uzveica Bostonas “Bruins”.

Spēles pēdējās 22 minūtēs četrus bezatbildes vārtu guvumus iespēja Kalgari “Flames”, kas mājās ar 5:3 apspēlēja Čikāgas “Blackhawks”. Divi vārti Šona Monahena rēķinā.

Vien ceturto uzvaru sezonā izcīnīja pēdējā vietā līgā esošā Losandželosas “Kings” – šoreiz ar 4:1 tika apspēlēta Kolumbusas “Blue Jackets”. Savukārt cita Kalifornijas štata vienība Sanhosē “Sharks” pagarinājumā ar 4:3 uzvarēja Filadelfijas “Flyers”.

Par mača varoni kļuva šveicietis Timo Maiers, kurš šonakt guva divus vārtus, tostarp uzvaru nesošos.

Austrumu konferences spēcīgāko komandu duelī Tampabejas “Lightning” viesos ar 4:1 uzveica Monreālas “Canadiens”, divreiz izceļoties viesu līderim Stīvenam Stamkosam.

Visbeidzot graujošu panākumu guva Minesotas “Wild” – 5:1 pret Sentlūisas “Blues”. “Wild” šis bija septītais panākums pēdējās astoņās cīņās.

NHL regulārā čempionāta spēļu rezultāti

Bufalo “Sabres” – Otavas “Senators” 9:2 (3:0, 4:1, 2:1);

Detroitas “Red Wings” – Edmontonas “Oilers” 3:4 (1:1, 1:2, 1:1);

Monreālas “Canadiens” – Tampabejas “Lightning” 1:4 (1:2, 0:0, 0:2);

Ņujorkas “Islanders” – Ņūdžersijas “Devils” 3:0 (1:0, 0:0, 2:0);

Pitsburgas “Penguins” – Toronto “Maple Leafs” 0:5 (0:1, 0:2, 0:2);

Vašingtonas “Capitals” – Dalasas “Stars” 3:4 (0:2, 2:1, 1:0, 0:1) – pagarinājumā;

Nešvilas “Predators” – Bostonas “Bruins” 1:0 (1:0, 0:0, 0:0);

Sentluisas “Blues” – Minesotas “Wild” 1:5 (1:3, 0:1, 0:1);

Kalgari “Flames” – Čikāgas “Blackhawks” 5:3 (1:2, 1:1, 3:0);

Vegasas “Golden Knights” – Karolīnas “Hurricanes” 3:0 (1:0, 1:0, 1:0);

Losandželosas “Kings” – Kolumbusas “Blue Jackets” 4:1 (1:0, 1:0, 2:1);

Sanhosē “Sharks” – Filadelfijas “Flyers” 4:3 (1:2, 1:1, 1;0, 1:0) – pagarinājumā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kostarikas futbola izlase
27/11/2022 14:01

Kostarika liek Japānai “nolaisties uz zemes”, saasinot situāciju apakšgrupā

Kostarikas futbola izlase svētdien 2022.gada Pasaules kausa finālturnīra otrajā spēlē ar 1:0 (0:0) uzvarēja Japānu un saglabāja izredzes iekļūt astotdaļfinālā. Kostarikas izlases labā vārtus guva Keišers Fullers. E apakšgrupā pa…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…