Maradonas ģimene pasaules futbola leģendas nāvē vaino viņa personīgo ārstu

Djego Maradona
Djego Maradona | Foto: Gennaro Giorgio/REX/East News

Aizdomās par pasaules futbola leģendas Djego Maradonas nāvi tiek turēts bijušā sportista un trenera personīgais ārsts Leopoldo Luke, vēstī medijs AS.

Jau ziņots, ka Maradonas dzīvība apstājās 25.novembrī sirdslēkmes rezultātā. Šī mēneša sākumā viņam tika veikta smadzeņu operācija, bet 30.oktobrī viņš svinēja 60. dzimšanas dienu.

Iepriekš argentīnietis tika nogādāts slimnīcā pēc sūdzībām par sliktu pašsajūtu, pēc kurām tika veiktas pārbaudes. Pārbaužu rezultāti liecināja par trombu leģendārā futbolista organismā, kas nozīmēja viņa ievietošanu klīnikā, lai veiktu galvas operāciju.

Argentīnas prokurori izmeklēja slavenā futbolista Djego Maradonas nāves apstākļus un iespējamību, ka tā varētu būt saistīta ar mediķu nolaidību. Tagad Maradonas ģimenes locekļi futbola leģendas nāvē vaino tieši viņa personīgo ārstu, turklāt ir zināms, ka ārsts ar futbolistu runāja vairākas dienas pirms viņa nāves.

Kā atklāj medijs, tiesa lika veikt kratīšanu Leopoldo Luka Spānijā esošajā mājā San Isidro pilsētā. Nesen viņš operēja Maradonu subdurālas hematomas dēļ, un pašlaik izmeklēšanas ietvaros tiek apsūdzēts kā iespējamais vaininieks Maradonas nāvē.

Maradonas advokāts Matiass Morla iepriekš bija aicinājis izmeklēt apgalvojumus, ka ātrās palīdzības ārsti vairāk nekā pusstundu brauca uz Maradonas māju, atbildot uz ārkārtas izsaukumu viņa nāves dienā.

Provizoriskās autopsijas ziņojumā noskaidrots, ka Maradona trešdien nomira miegā no “akūtas plaušu tūskas un hroniskas sirdskaites”.

Prokuratūra Buenosairesā ir ierosinājusi lietu ar nosaukumu “Maradona, Djego. Nāves cēloņa noteikšana”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par