Marcelo Bjelsa turpmāk vadīs Līdsas “United” vienību

Marcelo Bjelsa, Sportazinas.com
Foto: express.co.uk

Bijušais Argentīnas un Čīles valstsvienību galvenais treneris Marcelo Bjelsa ir tuvu, lai noslēgtu līgumu ar Anglijas čempionāta komandu Līdsas “United”, vēsta ārzemju mediji.

Spriežot pēc The Yorkshire Evening Post rakstītā, 62 gadus vecais speciālists būs visaugstāk apmaksātais treneris “United” kluba vēsturē. Viņš aizstās Polu Hekinbothamu, kurš tika atlaists no kluba šā mēneša sākumā.

Līdsas vienības kandidātos vēl bijis Stīvs Brūss, kurš ticis atlaists no “Aston Villa” komandas, taču kluba vadība lēmusi par labu Bjelsam.

Futbola apskatniekiem nav noslēpums, ka Bjelsa ir īpatnēja personība, kā arī tiek dēvēts par “Trako Bjelsu”. Tomēr Līdsas klubs pieredzējušajam speciālistam būs tieši laikā.

“United” vienība ir trīskārtējie Anglijas čempioni, kā arī 2001. gadā klubs aizcīnījās līdz Čempionu līgas finālam. Tomēr 2004. gadā “United” izkrita no Premjerlīgas un tajā atpakaļ nav tikusi. Reizi pat vienība noslīdēja uz Anglijas pēc spēka trešo spēcīgāko līgu.

Tikmēr Bjelsa aizveda Argentīnas nacionālo izlasi līdz zelta medaļas 2004. gada olimpiskajās spēlēs, kā arī līdz “Copa America” finālam.

2012. gadā Bjelsas vadībā Bilbao “Athletic” vienība sasniedza Eiropas līgas un Spānijas kausa finālu. Tomēr līdz šim pēdējā darba vieta Bjelsam bijusi Lilles “OSC” vienība, kas pārstāv Francijas augstāko līgu.

 

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar