Marcinkēviča ar partneri Prāgas turnīrā nespēj izmantot piecas mačbumbas

30/04/2018 21:02

Latvijas tenisiste Diāna Marcinkēviča duetā ar baltkrievieti Aļaksandru Sasnoviču pirmdien nespēja izmantot piecas mačbumbas, ciešot zaudējumu Prāgas WTA “International” dubultspēļu turnīra pirmajā kārtā.

Latvijas un baltkrievietes duets ar rezultātu 6-4, 1-6, 12:14 zaudēja slovākietei Viktorijai Kužmovai un rumānietei Elenai Gabrielai Rusei, kuras turnīrā startē ar īpašo ielūgumu jeb “wild card”.

Marcinkēviča un Sasnoviča pēc līdzīga pirmā seta, kurā reizi guva punktu pretinieču servē, otrajā setā zaudēja bez lieliem variantiem. Savukārt supertaibreikā Latvijas un Baltkrievijas tenisistes bija vadībā ar 9:5, taču neizmantoja četras mačbumbas, vēl vienu iespēju uzvarēt mačā palaižot garām pie rezultāta 10:9.

Par dalību turnīrā Marcinkēviča nopelnīja vienu WTA dubultspēļu ranga punktu.

Iepriekšējo reizi kāda WTA turnīra dubultspēlēs Marcinkēviča spēlēja pērn jūlijā, kad zaudēja Gštādas WTA “International” turnīra pirmajā kārtā. Savukārt vienīgo uzvaru WTA turnīru dubultspēlēs viņa guvusi 2014.gadā, kad arī duetā ar Sasnoviču sasniedza Štutgartes WTA “Premier” turnīra otro kārtu jeb ceturtdaļfinālu.

Jau vēstīts, ka Marcinkēviča Prāgā piedalījās arī vienspēļu turnīra kvalifikācijā, taču sestdien pirmajā kārtā ar rezultātu 4-6, 7-5, 1-6 zaudēja Misaki Doi no Japānas.

Lai tiktu pamatturnīrā tenisistēm bija jāpārvar trīs kvalifikācijas kārtas. Marcinkēviča par dalību vienspēļu turnīrā nopelnīja vienu WTA ranga punktu.