Marcinkēviča W25 turnīra pirmajā kārtā cieš zaudējumu

Diāna Marcinkēviča, Sportazinas.com
Diāna Marcinkēviča | Foto: LETA

Latvijas sieviešu tenisa trešā rakete otrdien Čehijā Starptautiskās Tenisa federācijas () Frīdekmīstekas W25 turnīra pirmajā kārtā cieta neveiksmi

Latvijas sieviešu tenisa trešā rakete Marcinkēviča (WTA 255.) pirmajā kārtā ar 4-6, 6-4, 6-7 (6:8) zaudēja mājiniecei Kristīnai Lavickovai, kurai piešķirts “wild card”. Marcinkēvičai bija piešķirts sestais numurs.

Lavickova WTA vienspēļu rangā nav atrodama.

Marcinkēviča šajā turnīrā spēlēs arī dubultspēlēs, kur viņas partnere ir krieviete Poļina Leikina. Abas tenisistes turnīrā izliktas ar ceturto numuru.

Tikmēr Kamilla Bartone šī turnīra kvalifikācijas pēdējā kārtā ar 7-5, 1-6, 4:10 zaudēja Leikinai, kurai priekšsacīkstēs bija piešķirts 12.numurs.

Pirmajā kvalifikācijas turnīra kārtā Bartone ar 6-4, 6-1 uzvarēja čehieti Terēzi Krenkovu, kurai bija piešķirts “wild card”, bet otrajā mačā ar 6-1, 6-2 uzvarēta Laura Svatikova no Slovākijas.

Citviet Grado W25 turnīrā kvalifikācijā ar septīto numuru izliktā Daniela Vismane ar 2-6, 0-6 piekāpās Sinai Hermanai no Vācijas. Iepriekš pirmajā kārtā viņa ar 6-1, 6-0 pieveica itālieti Margeritu Markonu, kura bija saņēmusi “wild card”.

Dubultspēļu turnīrā Vismane pārī ar itālieti Lisu Pigato ar 6-4, 7-5 uzvarēja slovēnietes Tīnu Cvetokiviču un Piu Lovriču.

Nākamajā kārtā jeb ceturtdaļfinālā Latvijas/Itālijas duets, visticamāk, tiksies ar turnīra favorītēm no Ungārijas Fanni Stolaru un Annu Bondaru.

Savukārt Zagrebā W25 raudzes turnīra kvalifikācijas otrajā kārtā ar 11.numuru izliktā Margarita Ignatjeva ar 3-6, 4-6 zaudēja Slovēnijas sportistei Veronikai Erjavecai, kurai piešķirts ceturtais numurs.

Iepriekš kvalifikācijas pirmajā kārtā Latvijas tenisiste ar 6-2, 6-2 uzvarēja mājinieci Anu Mukiču. Dubultspēļu turnīrā Ignatjeva nepiedalīsies.

Tikmēr Portugālē Sintras W15 turnīra pirmajā kārtā Kārlis Ozoliņš ar 3-6, 6-3, 3-6 zaudēja spānim Eduardam Lobato Estevam, kurš izlikts ar ceturto numuru.

Dubulstspēļu turnīrā latvietis nepiedalīsies.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par