Marejs: Ja būs tāda iespēja, tad vēlos turpināt karjeru

Endijs Marejs, Sportazinas.com
Endijs Marejs. Foto: Getty Images

Lielbritānijas tenisists, bijušais pasaules reitinga pirmais numurs ir gatavs atgriezties kortā pēc savainojuma izārstēšanas.

Janvārī trīs “Grand Slam” titulu ieguvējs paziņoja, ka plāno beigt karjeru pēc Vimbldonas turnīra. Tenisistam bija plānota gūžas operācija, un viņš nebija pārliecināts, ka spēs atgriezties: “Es nezināju, kā jutīšos pēc operācijas. Taču viss tika izdarīts perfekti, un mana dzīve ir mainījusies”, atklāja 32 gadus vecais tenisists.

Marejs atzina, ka tagad viņš ir gatavs spēlēt, taču īsti neapzinās savu iespēju robežas. “Es skatos tikai uz priekšu. Nezinu, ko varu sagaidīt, taču neuzstādu sev nekādus mērķus.”

Lielbritānijas sportists atcerējās, ka pirms operācijas jau ilgu laiku bija aizdomājies par karjeras beigām. “Bija vairākas reizes pēdējo 18 mēnešu laikā, kad es gribēju beigt karjeru. Vairs neguvu baudu no spēlēšanas un trenēšanās. Pat pēc uzvarām vairs nejūtos labi.”

“Tagad man patīk spēlēt tenisu, atrasties kortā un sist pa bumbām. Ja būs tāda iespēja, tad vēlos turpināt karjeru, jo gūstu baudu no spēlēšanas. Protams, būtu labi uzvarēt Vimbldonu vai kādu citu lielo turnīru, bet tas ir ļoti grūti”, plānus ieskicēja teniststs.

Marejs atgriezīsies laukumā 18. jūnijā, kad kopā ar Spānijas pārstāvi Felisiano Lopesu piedalīsies “Quenss Club Championships” turnīrā Londonā. Šobrīd Marejs ieņem 215. vietu ATP rangā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par