Marejs sāk atgriezties un Vašingtonas turnīrā uzvar savu tautieti Edmundu (VIDEO)

Endijs Marejs, Sportazinas.com

ATP ranga 832. numurs Endijs Marejs naktī uz ceturtdienu Vašingtonas turnīra otrajā kārtā ar 7:6(4), 1:6, 6:4 pārspēja britu pirmo numuru un ATP ranga 18. numuru Kailu Edmundu.

1.setā Edmunds pie rezultāta 4:5 savas serves geimā atspēlēja setbumbu un nākamajā geimā spraigā cīņā ieguva breiku. Tomēr pie 6:5 Edmunds pieļāva trīs kļūdas un taibreikā uzvarēja Marejs.

Tikmēr otrajās setā Marejs ceturtajā geimā zaudēja servi un sāka taupīties izšķirošajam trešajam setam. Tajā Marejs ļoti labi nospēlēja aizsardzībā un Edmunds nespēja izturēt spiedienu. Astotajā geimā Marejs divas reizes kļūdījās un neizmantoja divas beikbumbas, bet jau desmitajā geimā, kad Edmunds pie 4:5 servēja par palikšanu turnīrā, Marejs breikbumbu izmantoja un svinēja otro uzvaru pēc kārtas.

Pirms tam Edmunds Īstbornas turnīrā ar 6:4; 6:4 bija pārāks par Mareju, kas viņam bija tikai trešā spēle kopš atgriešanās. Marejs pirmo reizi kopš pagājušā gada Vimbldonas turnīra svinēja uzvaru otrajā spēlē pēc kārtas. Iepriekš viņš izlaida 11 mēnešus gurna savainojuma dēļ.

Pirmo maču šajā sezonā Marejs aizvadīja 19.jūnijā, kad Londonas “ATP World Tour 500” sērijas turnīra pirmās kārtas mačā ar 6-2, 6-7 (4:7), 5-7 piekāpās Nikam Kirim no Austrālijas, bet pēc tam guva vienu uzvaru un cieta vienu zaudējumu Īstbornas turnīrā.