Marejs un Nišikori nepiedalīsies “Australian Open”

Endijs Marejs, sportazinas.com
Foto: USA Today

Bijusī pasaules pirmā rakete Endijs Marejs no Lielbritānijas un japānis Kei Nišikori veselības likstu dēļ nepiedalīsies sezonas pirmajā “Grand Slam” tenisa turnīrā – Austrālijas atklātajā čempionātā.

“Esmu bēdīgs to paziņot, bet šogad Austrālijas atklātajā čempionātā es nespēlēšu. Vēl neesmu gatavs piedalīties spēlēs,” pauda 30 gadus vecais Marejs.

Marejs gurna traumas dēļ nav spēlējis jau kopš Vimbldonas čempionāta, bet pasaules rangā viņš pašlaik ir noslīdējis uz 16.vietu.

Brits ir trīskārtējs “Grand Slam” čempions, divus no šiem tituliem iegūstot Vimbldonā, bet vēl vienu – ASV atklātajā čempionātā. Kopumā karjeras laikā viņš izcīnījis 45 ATP titulus.

Marejs bija iecerējis kortā atgriezties jau šonedēļ Austrālijā notiekošajā Brisbenas turnīrā, tomēr neilgi pirms tā sākuma atsauca savu dalību.

Par savu nepiedalīšanos turnīrā paziņojis arī 28 gadus vecais Nišikori, kurš ATP rangā pašlaik noslīdējis uz 22.vietu. Viņš plaukstas savainojuma dēļ nav spēlējis jau kopš augusta.

“Diemžēl nevarēšu piedalīties Austrālijas atklātajā čempionātā, kas ir mans iecienītākais “Grand Slam” turnīrs,” paziņojumā norādīja Nišikori. “Mana atveseļošanās norit labi, tomēr vēl neesmu gatavs par visiem 100%.”

Nišikori karjeras laikā izcīnījis 11 ATP titulus, bet ne reizi nav ieguvis kādu no “Grand Slam” trofejām.

Austrālijas atklātais čempionāts sāksies 15.janvārī.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par