Marejs: Vēl neesmu beidzis karjeru

Endijs Marejs, Sportazinas.com
Endijs Marejs. Foto: Getty Images

Bijusī pasaules pirmā rakete tenisā Endijs Marejs no Lielbritānijas izlēmis veikt gurna operāciju un tagad cer atgriezties kortā uz zālāja sezonu jūnijā.

Operācija tenisistam pirmdien veikta Melburnā.

30 gadus vecais Marejs sacensībās nav piedalījies kopš pērnā jūlija pēc izstāšanās no Vimbldonas turnīra. Sākotnēji tika prognozēts, ka viņš kortā atgriezīsies līdz ar šīs sezonas sākumu, bet pagājušajā ceturtdienā viņam nācās paziņot par dalības atsaukšanu no gaidāmā Austrālijas atklātā čempionāta.

Marejs gurna traumas dēļ nav spēlējis jau kopš Vimbldonas čempionāta, bet pasaules rangā viņš pašlaik noslīdējis līdz 19.vietai.

“Vēl neesmu beidzis savu karjeru. Es atkal sacentīšos augstākajā līmenī,” paziņojis Marejs. “Esmu ļoti optimistiski noskaņots par nākotni – ķirurgs ir ļoti priecīgs kā viss ritēja.”

Brits ir trīskārtējs “Grand Slam” čempions, divus no šiem tituliem iegūstot Vimbldonā, bet vēl vienu ASV atklātajā čempionātā. Kopumā karjeras laikā viņš izcīnījis 45 ATP titulus.

Marejs tagad pauž, ka cer pēc 7-8 nedēļām atgriezties kortā uz viegliem treniņiem, kaut parasti pēc šādām operācijām optimālais sportot atsākšanas laiks ir 14 nedēļas.

“Mans plāns ir atgriezties ap zālāja sezonu. Iespējams, nedaudz pirms tās, tomēr es noteikti neko nesasteigšu,” paudis brits.

Kā ziņots, pagājušās sezonas otrajā pusē no ierastā “lielā četrinieka” tenisistiem nespēlēja arī serbs Novāks Džokovičs. Tāpat pašlaik veselības problēmas ir arī spāņu zvaigznei Rafaelam Nadalam un viņi abi pagaidām vēl nav apstiprinājuši, ka piedalīsies Austrālijas atklātajā čempionātā, kas sāksies jau pēc nedēļas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par