Marenis: Pretinieki bija meistarīgi, bet mēs cīnījāmies

Rihards Marenis, Sportazinas.com
dinamoriga.lv

Kontinentālās hokeja līgas () kluba Rīgas ”Dinamo” uzbrucējs Rihards Marenis pēc šovakar piedzīvotā minimālā zaudējuma pret spēcīgo komandu (1:2) atzina, ka komanda cīnījās ļoti labi, taču to esot iegāzuši daži neveiksmīgi momenti.

”Pretinieki bija meistarīgi, bet mēs cīnījāmies,” pēc aizvadītās spēles intervijā portālam Sportazinas.com atzina Marenis. ”Sēdējām viņiem virsū un neļāvām izmantot savu meistarību. Diemžēl mums nepaveicās pāris momentos un zaudējām. Cīnījāmies gan ļoti labi.”

”Mums visu laiku ir uzdevums būt aktīviem gan uzbrukuma, gan aizsardzības zonā,” teica 25 gadus vecais uzbrucējs. ”Mēģināt neļaut pretiniekiem iesēsties mūsu zonā, lai mēs varētu veikt ātras nomaiņas, atstāt viņiem to pašu maiņu laukumā un izmantot viņu nogurumu.”

Šo sezonu Marenis uzsāka Latvijas čempionāta komandā ”Mogo”, taču pirms divām nedēļām viņš pievienojās Rīgas ”Dinamo” un šovakar komandas sastāvā aizvadīja tikai ceturto maču.

”Pamazām esmu iejuties komandā,” sacīja Marenis. ”Visu vasaru nezināju, vai iekļūšu sastāvā. Tagad esot te, esmu labāk iepazinis čaļus. Komandā ir ļoti labs un draudzīgs kolektīvs. Ar visiem ir iespējams parunāties un nav ienaidnieku.”

”Jāpieļauj mazāk kļūdu, tad būs vairāk uzvaru. Jāmēģina katru maiņu nospēlēt tā, kā mums ir jāspēlē. Kad gūšu savus pirmos vārtus KHL? Šogad.”

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par