Marenis un Augstkalns turpinās spēlēt Zviedrijas pēc spēka trešajā līgā

16/06/2021 14:54

Latvijas hokejisti Rihards Marenis un Edmunds Augstkalns arī nākamsezon spēlēs Zviedrijas pēc spēka trešās līgas komandā “Kiruna IF”, informē klubs. Marenis pagājušo sezonu sāka “Optibet” hokeja līgas (OHL) klubā “Mogo”/LSPA, bet pēc divām aizvadītām spēlēm pārcēlās uz Zviedrijas trešās līgas komandu “Kiruna IF”.

Pagājušajā sezonā uzbrucējs “Kiruna IF” rindās aizvadīja 31 spēli, kurā guva desmit vārtus un iekrāja 16 rezultatīvas piespēles, būdams komandas trešais rezultatīvākais spēlētājs. Klubs savā mājaslapā vēsta, ka Marenis vietējo līdzjutēju mīlestību iekaroja jau pagājušajā sezonā, tāpēc fani un arī komandas vadība ir ļoti priecīga par jauno līgumu ar Mareni.

“Rikijs [Rihards Marenis] ir spēlētājs, kuru ļoti vēlējāmies paturēt,” skaidro sporta direktors Henriks Terme. “Pārrunas ar Rihardu jau sākām vēl pirms viņš devās uz pasaules čempionātu Rīgā. Viņš klubam nozīmē ļoti daudz, tāpēc ieguldījām lielas pūles, lai viņu noturētu komandā.”

Terme atklāja, ka Mareni klubā palīdzējuši noturēt trīs sponsori. Kluba sporta direktors īpaši izcēla Mareņa līdera dotības, kā arī nūjas tehniku un spēju mainīt mača ritējuma tempu. Marenis lieliski spēlē gan aizsardzībā, gan uzbrukumā. Ar viņa līdzdalību “Kiruna IF” uzbrukumi ir ilgāki un kvalitatīvāki, pārliecināts bija Terme.

Zviedrijas pēc spēka trešās līgas jaunās sezonas sākums paredzēts oktobra sākumā. “Kiruna IF” līgumus noslēgusi ar jau 18 hokejistiem. Viņu vidū ir arī aizsargs Augstkalns, kurš pagājušajā sezonā 11 spēlēs guva trīs vārtus un iekrāja tikpat rezultatīvas piespēles.

Marenis karjeras laikā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienības Rīgas “Dinamo” rindās kopumā aizvadījis 69 spēles, kurās guvis piecus vārtus un četrreiz rezultatīvi piespēlējis. Tāpat viņš Latvijas izlases sastāvā piedalījies divos pasaules čempionātos, tostarp šogad Rīgā.

Arī Augstkalns spēlējis “Dinamo”, kuras rindās piedalījās četrās spēlēs, bet pie punktiem netika. 2015./16.gada sezonā aizsargs devās uz Austriju, bet vēlāk spēkus izmēģināja arī Zviedrijā, Polijā, Francijā un Japānā. “Kiruna IF” regulāro sezonu noslēdza sestajā vietā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/09/2021 09:19

Labākie “MyCareer” spēlētāju tipi “NBA 2K22” videospēlē

Izvēlēties un izveidot optimālu spēlētāju savam spēles stilam “NBA 2K22” videospēles “MyCareer” režīmā ir ārkārtīgi svarīgi, ja vēlies, lai tavs basketbolists kļūst par vienu no līgas labākajiem un pārņem kroni…