Marenis: Uz soliņa bija sildītājs, tomēr no siltā gaisa jau palika slikti

Rihards Marenis, sportazinas.com
Rihards Marenis cīņā pie vārtiem Foto: Raimonds Volonts

Kontinentālās hokeja līgas () komandas Rīgas “Dinamo” uzbrucējs dalījās savās emocijās pēc aizvadītās “Winter Ice Break” spēles zem klajas debes  pret Minskas “Dinamo” (3:1) atzina, ka mača laikā nav bijis auksti.

“Super! Šī bija vienreizēja pieredze un sajūtas bija neaprakstāmas,” pēc spēles portālam “Sportazinas.com” atklāja Marenis. “Cerams, ka varēs vēl kādreiz uzspēlēt zem klajas debess. Pirmo reizi piedzīvoju šādu atmosfēru un prieks, ka bija tik daudz līdzjutēju.”

Marenis šajā spēlē laukumā pavadīja 11 minūtes un 43 sekundes, izpildot vienu spēka paņēmienu. Tikmēr rīdzinieku rindās vārtus guva Andris Džeriņš, Oskars Batņa un Gints Meija.

“Vispār nebija auksti. Mums bija sildītājs uz soliņa, tomēr tur, kur pūta silto gaisu, bija vispretīgākā vieta, jo nācās elpot siltu gaisu. Vienā brīdī jau palika slikti. Liela atšķirība gan starp spēlēšanu ārā un iekšā nebija, vienīgi tas, ka ik pa laikam uzpūta vējiņš. Domāju, ka svaigā gaisā ir vieglāk spēlēt,” atklāja latviešu hokejists.

Paralēli “Dinamo” mačam panākumu guva arī rīdzinieku tiešā konkurente cīņā par izslēgšanas spēlēm “Sochi”, kas ar 3:2 apspēlēja Mika Indraša pārstāvētā Maskavas “Dynamo”.

“No Minskas bija atbraukuši vairāki līdzjutēji, tādēļ bija forši. Mums jāmēģina uzvarēt katra spēle un Soču rezultātus mēs nevaram kontrolēt. Lai viņi dara, ko vēlas, bet mēs katru spēli darām visu, lai uzvarētu,” noslēdza uzbrucējs.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par