Marians Pahars kļūst par FS “Metta” projekta “Futbola klases” mentoru

01/06/2018 12:05

Par Rīgas Hanzas vidusskolas un FS Metta kopprojekta “Futbola klases” sistēmas jauno futbolistu mentoru kļuvis leģendārais Latvijas izlases un Anglijas Premjerlīgas kluba “Southampton” futbolists, bijušais Latvijas izlases treneris Marians Pahars.

Futbola klašu sistēmas nosaukumu arī godās mentora vārds, un turpmāk tās sauks “Mariana Pahara futbola klases“. Marians darbosies ar jaunajiem futbolistiem individuāli, palīdzot ar padomiem karjeras ceļā, kā arī motivēs sasniegt mērķus. Tāpat Marians Pahars sekos līdzi puišu izaugsmei, sniedzot profesionālus ieteikumus, analīzi, veicinot jauno futbolistu izaugsmi un personības veidošanos.

Marians Pahars futbola prasmes ir apguvis tieši Latvijā, jauniešu vecumā trenējoties specklašu režīmā (Futbola klasēm analoģiska sistēma) 9 reizes nedēļā, kā arī nonākot Skonto sistēmā aizvadot individuālos treniņus profesionālu speciālistu uzraudzībā.

“Pirms kāda laika aprunājos ar Andri Rihertu un Ģirtu Mihelsonu, kuri piedāvāja man šādu iespēju, izteica šādu ideju par futbola klašu sistēmu. Šobrīd esam gatavi to realizēt īstajā dzīvē, esam vienisprātis un nonākuši pie viena kopsaucēja. Esmu priecīgs, ka varu ar savu dalību palīdzēt un pieredzi dalīties ar jaunajiem futbolistiem, iesaistīties viņu futbola dzīvē. Vakar tieši satiku daļu no puišiem, pats apzinos, ka mans karjeras ceļš viņiem ir labs piemērs, jo pats esmu mācījies šāda tipa specklasēs, esmu gājis cauri šādai sistēmai. Viņi ir lieliski puiši, kuri ieklausās, ņem vērā padomus. Dzīve rādīs, kā viņiem izdosies, bet es ticu, ka viņiem izdosies – tie ir ļoti talantīgi puiši! Viennozīmīgi – esmu ļoti pagodināts iesaistīties šādā futbola projektā!”

Leģendārais Latvijas futbolists un treneris ir lielisks piemērs jaunajiem futbolistiem, kā izvirzīt un sasniegt visaugstākos mērķus. Kļūstot par Futbola klašu mentoru, darbs ar Futbola klašu sistēmas audzēkņiem neapšaubāmi būs milzīgs ieguvums jaunajiem futbolistiem.

Marians Pahars ir leģendārais Latvijas futbolists un treneris, aizvadījis 129 spēles Anglijas Premjerlīgā, kā arī guvis 42 vārtus, kļūstot par vienu no kluba līderiem un līdzjutēju mīluļiem. Ilgus gadus bijis arī Latvijas valstsvienības uzbrukuma līderis, 75 spēlēs gūstot 15 vārtus. Pēc karjeras beigām sevi apliecinājis kā prasmīgs galvenais treneris, vairākus gadus esot arī pie Latvijas valstsvienības stūres.

Izmantotie resursi: FS Metta

Pieslēgties

Dienas fokusā

Rīgas Dinamo
04/12/2021 08:18

“Dinamo” viesosies pie Ozoliņa trenētās “Torpedo”, izbraukumā devies arī Jeļisejevs

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas “Dinamo” šodien izbraukuma spēļu sēriju uzsāks ar cīņu pret Ņižņijnovgorodas “Torpedo”. Mačs sāksies, kad Latvijā būs plkst.16, un tiešraidē to pārraidīs kanāls “3 Sport…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…