Marks Džeksons: Fil, Tu esi izgāzies

31/05/2017 13:00

ESPN apskatnieks Marks Džeksons norādījis, ka šosezon Ņujorkas “Knicks” prezidents Fils Džeksons daudzus ir pārsteidzis ar savu attieksmi pret komandas lielāko zvaigzni Karamelo Entoniju. Pirms diviem gadiem Ņujorkas klubs noslēdza līgumu  ar Entoniju uz pieciem gadiem par kopējo summu 124 miljons dolāriem. Taču aizvien biežāk Džeksons vēlas Entoniju dabūt prom no komandas, lai sāktu komandas pārbūvi.

Marks Džeksons, kurš Ņujorkas “Knicks” rindās spēlējis no 1987- 1992 un 2001-2002 gada sezonās pazīstams kā viens no lielākajiem Ņujorkas komandas kritiķiem. Tāpat arī Marks Džeksons vairākkārt norādījis, ka Fils Džeksons nespēj tikt galā ar Karamelo Entonija pašpārliecinātību.

Preses konferencē pirms šī gada NBA fināla Marks Džeksons izteicās :”Ka Ņujorkas komandas vadītājs Fils Džeksons ir vājš. Paskatieties uz komandas rezultātiem. Viņš ir izgāzies. Karamelo ir lielisks spēlētājs un izturējās apbrīnojami. Entonijam ir vara un viņš pilnībā to izmanto”.

Marks turpina :”Džeksona uzstājība spēlēt trijstūra veida uzbrukumu, ar šādu komandas sastāvu, ir absurds.  Lai gan Fils apgalvo, ka viņam ir vīzija “Knicks” komandai nākamajā sezonā, ir grūti iedomāties, ka tā patiešām ir”.

Pieslēgties

Dienas fokusā

18/04/2021 11:19

Nosaukts hokeja izlases sastāvs spēlēm pret Slovākiju, iekļauts arī 40 gadus vecais Kr. Rēdlihs

Latvijas hokeja federācija (LHF) savā mājaslapā paziņojusi valstsvienības sastāvu gaidāmajām pārbaudes spēlēm pret Slovākiju. Jau rītdien, 19. aprīlī, hokeja izlase dosies uz Slovākiju, lai, gatavojoties 2021. gada pasaules čempionātam Rīgā,…