Marks Gazols atzīst, ka nekad nav apsvēris iespēju parakstīt līgumu ar “Barcelona”

Marks Gazols
Marks Gazols | Foto: Tim Heitman-USA TODAY Sports

Nacionālas basketbola asociācijas () kluba Losandželosas “Lakers” jaunieguvums komentējis iepriekš izskanējušo informāciju par iespējamo karjeras turpināšanu Spānijas vienībā “Barcelona”.

Iepriekš Ziemeļamerikas meidji vēstīja, ka brīvo aģentu tirgus sākumā, kad 35 gadus vecais spānis kļūs par brīvo aģentu un viņš varētu izvēlēties turpināt karjeru Spānijas superklubā “Barcelona”.

Šobrīd Gazols parakstījis divu gadu līgumu ar “Lakers” par 2,6 miljoniem dolāru.

“Tā noteikti nebija precīza informācija. Domāju, ka kāds vienkārši to izdomāja. Cilvēki mēģināja pieņemt šo lēmumu manā vietā, bet pats to nekad neesmu teicis. Nekad pat neesmu runājis ar “Barcelona”, skaidro basketbolists.

“Man ļoti pietrūks Toronto. Tā bija lieliska vieta. Mana ģimene tur bija iedzīvojusies, tur bija ļoti ērti. Tas ir viens no veidiem, kā notiek šis bizness, bet domāju, ka mans laiks Toronto klubā nevarēja būt labāks,” atmiņas par laiku Toronto “Raptors” vienībā stāsta Gazols.

Aizvadītajā 2019./2020.gada sezonā Gazols laukumā devās 44 regulārā turnīra mačos, vidēji gūstot 7,7 punktus, izcīnot 6,3 atlēkušās bumbas un izdarot 3,3 piespēles. Savukārt 11 “play-off” cīņās viņam 6,0 punkti un 4,4 bumbas zem groziem. 2019./2020.gada sezonā basketbolists nopelnīja 19,69 miljonus ASV dolāru.

Karjerā kopumā pasaules spēcīgākajā basketbola līgā spānis aizvadījis 839 spēles, vidēji gūstot 14,6 punktus, izcīnot 7,6 atlēkušās bumbas un izdarot 3,4 piespēles.

Gazols pārstāvot nacionālo izlasi ir kļuvis par divkārtēju Eiropas čempionu, vienu reizi izcīnījis sudrabu, bet divas reizes bronzu EČ. Savukārt 2006. gadā viņš kļuva par pasaules čempionu, bet 2008. un 2012. gada olimpiskajās spēlēs Gazols izcīnīja sudraba medaļas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par