Markss ņems vērā Duranta un Ērvinga viedokli galvenā trenera izvēlē

Kevins Durants un Kairijs Ērvings, sportazinas.com
Kevins Durants un Kairijs Ērvings | Foto: "The New York Post"

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Bruklinas “Nets” ģenerālmenedžeris Šons Markss ņems vērā komandas lielāko zvaigžņu Kairija Ērvinga un Kevina Duranta viedokli, izvēloties kluba galveno treneri.

Šīs sezonas laikā “Nets” palika bez galvenā trenera, no amata atkāpjoties Kenijam Atkinsonam. Viņa vietā šobrīd galvenā trenera pienākumus pilda Džeks Vons, tomēr klubs meklē jaunu “stūrmani”.

Markss atklāja, ka galvenā trenera meklējumos tiks ņemts vērā Ērvinga un Duranta viedoklis. “Nebūtu gudri, ja mēs dažiem atslēgas spēlētājiem nejautātu viedokli šajā jautājumā,” medijs “The New York Post” citē Marksu. “Mēs ar Kairiju un Kevinu liksim kopā savas idejas un sapratīsim, kādu speciālistu viņi redz kā jauno līderi un kādas ir viņu vēlmes. Līdz šim viņi abi bijuši ļoti godīgi.”

Abi spēlētāji sezonas turpinājumā nepalīdzēs “Nets” komandai, jo ārstē savainojumus. “Ērvings jau jūtas labāk, bet Kevina sakarā jāskatās, kāds būtu ieguvums no riskēšanas. Pēdējā lieta, ko varētu izdarīt, būtu likt viņiem spēlēt, neskatoties uz to, ka viņi vēl nav saspēlējušies ar pārējo komandu un ilgu laiku bijuši bez spēļu prakses.”

“Kevins un Kairijs man ir teikuši, ka viņi vēlas triumfēt NBA ar Bruklinas komandu,” izteicās “Nets” ģenerālmenedžeris. ”

“Nets” rindās spēlē arī latvietis , kura loma šosezon komandā bija visai niecīga. Sezonas turpinājumā “Nets” nepārstāvēs Deandrē Džordans, Vilsons Čendlers un Niks Klakstons, kā arī vēl nav zināms, vai spēlēt varēs viens no kluba līderiem Spensers Dinvidijs, kuram bija pozitīvs Covid-19 tests.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par