NHL: Mārneram pieci punkti ”Maple Leafs” uzvarā (VIDEO)

11/02/2018 09:30
Mičs Mārners, Sportazinas.com

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) šonakt ar pieciem (2+3) rezultativitātes punktiem izcēlās Toronto ”Maple Leafs” talantīgais uzbrucējs Mičs Mārners. Tāpat divus vārtus guva Sanhosē “Sharks” uzbrucējs Džo Pavelskis un Karolīnas “Hurricanes” uzbrucējs Broks Makgins.

Toronto ”Maple Leafs” mājās ar 6:3 sakāva Otavas ”Senators” un izcīnīja septīto uzvaru pēdējās astoņās spēlēs. Par spēles galveno varoni kļuva 20 gadus vecais ”Maple Leafs” uzbrucējs Mičs Mārners, kurš guva divus vārtus un izdarīja trīs rezultatīvas piespēles. Interesanti, ka otrais rezultativitātes punkts šajā spēlē bija Marnera 100. punkts viņa NHL karjerā.

Ar diviem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm Sanhosē ”Sharks” uzvarā pār Edmontonas ”Oilers” (6:4) izcēlās Džo Pavelskis. Otrās trešdaļas sākumā mājinieki izvirzījās vadībā ar 3:0, tomēr ”Oilers” atspēlējās un pēdējā perioda ievadā pat izvirzījās vadībā ar 4:3. ”Sharks” gan drīz vien panāca izlīdzinājumu un divas ar pusi minūtes pirms pamatlaika beigām atguva vadību. Viesi nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču Pavelskis priekšpēdējā minūtē ar metienu tukšos vārtos simboliski pielika spēlei punktu.

Tāpat divus vārtus šonakt guva arī Broks Makgins, kurš kaldināja Karolīnas ”Hurricanes” uzvaru pār Kolorado ”Avalanche” (3:1). Tikmēr līgas līdere Tampabejas ”Lightning” ar 4:3 mājās pieveica Losandželosas ”Kings” un izcīnīja ceturto uzvaru pēdējos piecos mačos. Uzvaru laukuma saimniekiem nepilnas sešas minūtes pirms otrās trešdaļas beigām nodrošināja krievu uzbrucējs Ņikita Kučerovs, kurš guva savus 29. vārtus sezonā.

Devans Dubniks atvairīja 44 metienus un palīdzēja Minesotas ”Wild” ar 3:0 savā laukumā pārspēt Čikāgas ”Blackhawks”, kas piedzīvoja jau piekto zaudējumu pēc kārtas un cieta devīto neveiksmi pēdējos 11 mačos. Dubnikam šī bija ceturtā sausā spēle šosezon un 28. viņa NHL karjerā.

Piecu zaudējumu sēriju pārtrauca Kolumbusas ”Blue Jackets”, kas ar 6:1 mājās sagrāva Ņūdžersijas ”Devils”. Izšķirošo pārsvaru laukuma saimnieki ieguva otrajā trešdaļā, kad nedaudz vairāk nekā trīs minūšu laikā guva trīs vārtus.

Savukārt divās spēlēs uzvarētāju noskaidrošanai šonakt bija nepieciešami pēcspēles metieni. Nešvilas ”Predators” viesos ar 3:2 bullīšos uzveica Monreālas ”Canadiens”, bet Filadelfijas ”Flyers” ar 4:3 pēcspēles metienos pārspēja pēdējā vietā esošo Arizonas ”Coyotes”.

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta sestdienas spēļu rezultāti:

Bostonas “Bruins” – Bufalo “Sabres” 2:4 (0:0, 1:3, 1:1);

Kolumbusas “Blue Jackets” – Ņūdžersijas “Devils” 6:1 (1:0, 3:0, 2:1);

Monreālas “Canadiens” – Nešvilas “Predators” 2:3 (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 0:1) – pēcspēles metienos;

Tampabejas “Lightning” – Losandželosas “Kings” 4:3 (2:1, 2:0, 0:2);

Toronto “Maple Leafs” – Otavas “Senators” 6:3 (3:0, 1:1, 2:2);

Arizonas “Coyotes” – Filadelfijas “Flyers” 3:4 (1:2, 1:1, 1:0, 0:0, 0:1) – pēcspēles metienos;

Karolīnas “Hurricanes” – Kolorādo “Avalanche” 3:1 (1:1, 0:0, 2:0);

Minesotas “Wild” – Čikāgas “Blackhawks” 3:0 (2:0, 1:0, 0:0);

Sanhosē “Sharks” – Edmontonas “Oilers” 6:4 (2:0, 1:3, 3:1).