Mārners iepriekš noraidījis vairāku komandu piedāvājumus

Nacionālās hokeja līgas () komandas Toronto “Maple Leafs” pērnās sezonas līderis Mičs Marnērs atklājis, ka iepriekš viņš noraidījis vairāku citu līgas komandu līguma piedāvājumus. 

Jau vēstījām, ka uzbrucējs aizvadītajā nedēļas nogalē vienojās par sadarbības turpināšanu uz nākamajām sešām sezonām ar “Maple Leafs”, kuru laikā hokejists vidēji par sezonu saņems 10,9 miljonus ASV dolārus (9,3 miljoni eiro). 

22 gadus vecais kanādiešu hokejists izteicās: “Visu laiku primārais mērķis bija palikt “Maple Leafs” rindās, tādēļ baigi neiedziļinājos citu komandu piedāvājumos.” 

“Nevēlējos palaist garām komandas treniņnometnes sākumu. Nevēlējos izlaist 2019./2020. gada NHL sezonas pirmos mačus, tādēļ piekāpos un pieņēmu Toronto komandas piedāvājumu,” turpināja Marnērs. 

Kā zināms, Marnērs bija ierobežoti brīvais aģents un līdz aizvadītajai sestdienai nebija spējis vienoties par jaunu līgumu ar “Maple Leafs“. Ziemeļamerikas mediji vēstīja, ja Mārneram ar Toronto kluba vadību neizdosies atrast kopsaucēju, sarunas ar hokejistu tiktu atsāktas tikai oktobrī, kad jau būtu sākusies NHL sezona. 

Aizvadītajā regulārajā sezonā Marners laukumā gāja visās 82 spēles, izceļoties ar lielisku rezultativitāti: 26 gūti vārti un 68 rezultatīvas piespēles, bet viņa lietderības rādītājs bija “+22”. Četrās Stenlija kausa izcīņas spēlēs viņa atzīmējās ar diviem vārtu guvumiem un divām piespēlēm.  

Toronto “Maple Leafs” komanda Mārneru izvēlējās 2015. gada NHL draftēja pirmajā kārtā ar augsto ceturto numuru. 

Kopā 241 mačos regulārajā turnīrā NHL viņš izcēlies ar 67 vārtiem un 157 rezultatīvajām piespēlēm, bet 20 izslēgšanas spēļu turnīra mačos viņa kontā pieci vārti un septiņas rezultatīvas piespēles. 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par