Mārners un “Maple Leafs” beidzot vienojas par jaunu iespaidīgu līgumu

Mičs Marnērs, sportazinas.com
Mičs Marnērs | Foto: Mark J. Terrill/AP

Nacionālās hokeja līgas () klubs Toronto “Maple Leafs” un talantīgais kanādiešu uzbrucējs vienojušies par sadarbības turpināšanu uz nākamajām sešām sezonām, kuru laikā hokejists vidēji par sezonu saņems 10,9 miljonus ASV dolārus (9,3 miljoni eiro).

Kā zināms, Mārners bija ierobežoti brīvais aģents, bet līdz vakardienai vēl nebija vienojies par jaunu līgumu ar komandu. Ziemeļamerikas mediji vēstīja, ja Mārneram ar Toronto kluba vadību neizdosies atrast kopsaucēju, sarunas ar hokejistu tiktu atsāktas tikai oktobrī, kad jau būtu sākusies NHL sezona.

Jaunais līgums paredz sadarbību nākamo sešu sezonu garumā, bet kontrakta kopējā summa ir 65,3 miljoni ASV dolāru (58,9 miljoni eiro). Tādējadi 22 gadus vecais hokejists kļuvis par septīto vislabāk atalgoto NHL hokejistu nākamājā sezonā.

Gadījumā, ja līgums netiktu noslēgts, tad kanādietis bija gatavs doties uz Šveices čempionāta komandu Cīrihes “Lions”, lai sāktu sezonu un nepaliktu bez spēļu prakses.

Kā zināms, šajās dienās sākušās NHL klubu treniņnometnes.

Aizvadītajā regulārajā sezonā Marners laukumā gāja visās 82 spēles, izceļoties ar lielisku rezultativitāti: 26 gūti vārti un 68 rezultatīvas piespēles, bet viņa lietderības rādītājs bija “+22”. Četrās Stenlija kausa izcīņas spēlēs viņa atzīmējās ar diviem vārtu guvumiem un divām piespēlēm. 

Toronto “Maple Leafs” komanda Mārneru izvēlējās 2015. gada NHL draftēja pirmajā kārtā ar augsto ceturto numuru.

Kopā 241 mačos regulārajā turnīrā NHL viņš izcēlies ar 67 vārtiem un 157 rezultatīvajām piespēlēm, bet 20 izslēgšanas spēļu turnīra mačos viņa kontā pieci vārti un septiņas rezultatīvas piespēles. 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par