Martiness: Gatavoties spēlei par trešo vietu būs sarežģīti…

Roberto Martiness, sportazinas.com
Foto: AP

“Šodiena bija ļoti smaga,” pēc zaudējuma Pasaules kausa pusfinālā izteicās Beļģijas izlases galvenais treneris Roberto Martiness.

Jau vēstījām, Beļģijas izlase ar 0:1 piekāpās Francijas izlasei, kura vienīgos vārtus guva otrā pusslaika ievadā, kad precīzs pēc stūra sitiena bija Samuels Umtitī.

“Otro pusslaiku iesākām labā tempā, bet tad ielaidām. Zaudējums vai uzvara, to izšķīra viens vārtu guvums. Spēle bija līdzīga, Francija spēlēja uz pretuzbrukumiem, izmantojot Grīzmanu un Mbapē, ar kuriem tikām galā. Ar spēli aizsardzībā esmu apmierināts.”

 

Neskatoties uz zaudējumu, Martiness uzslavēja savus futbolistus: “Lepojos ar spēlētājiem, mēs atdevām visu ko varējām. Jāpieņem zaudējums un jāapsveic Francija.”

Beļģija sestdien cīnīsies par trešo vietu ar Horvātijas – Anglijas spēles zaudētāju.

“Tās ir smagas emocijas. Tu esi vīlies, jo zaudēji pusfinālā. Nākamās 48 stundas ir ļoti svarīgas. Jāpacenšas, lai iegūtu trešo vietu. Tā tomēr nenotiek katru reizi – Beļģija tikai vienu reizi ir izcīnījusi trešo vietu,” motivāciju spēlei par bronzas godalgām skaidro Martiness.

“Tomēr piekrītu, ka ar šodienas ambīcijām, Beļģijai gatavoties nākamajai spēlei būs sarežģīti.”

“Pagaidām agri par to runāt. Viss fokuss ir uz pēdējo spēli, cīnīsimies par trešo vietu,” par savu nākotni pie Beļģijas stūres ieskicēja spāņu speciālists. “Jāskatās uz jauno paaudzi, izlasei jākļūst vēl spēcīgakai. Futbolā ir ļoti daudz talantīgu puišu, kuriem šobrīd ir 20-21 gads.”

 

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar