Martins Dukurs: Krievi ar mani nesveicinās

22/12/2017 12:00

Titulētais skeletonists Martins Dukurs intervijā ”Latvijas avīzei” pastāstīja, ka Krievijas skeletonisti esot apvainojušies un ar viņu nedz runā, nedz sveicinās.

Martina citāts ”Latvijas avīzei”:

”Viņi ne runā, nedz sveicinās, apvainojušies. Es tikai nesaprotu, par ko, jo man un visiem pārējiem būtu jāapvainojas par viņu rīcību Soču olimpisko spēļu sakarā. Nav jau slikti visu pagriezt pretējā virzienā un tēlot, ka nekā nav bijis. Ja viņiem tāds stils patīk, lai darās, bet pārējā sporta sabiedrība gaidīja citādu rīcību. Man personiski neko nav teikuši, novērš acis un nesveicinās. Arī pārējie no viņiem novērsušies, un atmosfēra ir diezgan draņķīga.” 

Tāpat latviešu skeletonists piebilda, ka neiespringst saistībā ar iespējamo kļūšanu par Olimpisko čempionu. Viņš vēl gaidot tiesas lēmumu par oficiālu Aleksandra Tretjakova diskvalifikāciju un pāragri vēl nesvin.

Jāatgādina, ka Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) pieņēma lēmumu diskvalificēt virkni Krievijas sportistu saistībā ar aizliegtu vielu lietošanu aizvadītājās Soču oilimpiskajās spēlēs. Starp viņiem bija arī toreiz zelta medaļu ieguvušais Tretjakovs, Dukuram Sočos paliekot otrajā pozīcijā.

Martins arī pastāstīja, ka viņa komandai treniņi ieplānoti pat svētku laikā. Ziemassvētkus gan Dukuru ģimene nosvinēs, tomēr uzreiz būs jāatsāk gatavošanās nākamajiem startiem.

Izmantotie resursi: LA, Ilmārs Stūriška

Pieslēgties

Dienas fokusā

02/03/2021 08:20

Balcers treneru uzticību attaisno ar 1+1 “Sharks” panākumā (VIDEO)

Latvijas uzbrucējs Rūdolfs Balcers pirmdien guva vārtus un rezultatīvi asistēja Sanhosē “Sharks” uzvarā Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā savā laukumā. “Sharks” savā laukumā ar rezultātu 6:2 (0:1, 2:1, 4:0) pārspēja…