“Mārupes” un “Ādažu” 3×3 komandas “Challenger” turnīrus sāk ar zaudējumiem

28/06/2024 21:51
Nokopēts
Basketbola bumba

Latvijas 3×3 basketbola komanda “Mārupe” ar Jāni Censoni, Markusu Mamaju, Kristeru Paulu Mauru un Mārtiņu Evartu Zviedri sastāvā piektdien Francijā cieta zaudējumu “Challenger” pamatturnīra pirmajā spēlē.

Ar 13.numuru pamatturnīrā izsētā “Mārupe” D grupas spēlē ar 17:21 piekāpās sacensībās ar ceturto numuru izsētajai Ķīnas komandai “Hangzhou”. Mārupiešiem sešus punktus guva Maura, pa četriem punktiem – Mamajs un Zviedris, bet trīs punktus sakrāja Censonis. Pretiniekiem ar astoņiem punktiem izcēlās Vladimirs Trajkovičs.

Iepriekš latvieši kvalifikācijas spēlēs ar 22:10 pieveica Bosnijas un Hercegovinas komandu “Derventa” un ar 21:16 – Francijas “Pau”, iekļūstot pamatturnīrā.

Cita Latvijas komanda “Kandava”/”Turība” ar Kārli Apsīti, Kristapu Gludīti, Franci Lāci un Zigmāru Raimo sastāvā, kura sacensības sāka ar pamatturnīru un ir izsēta ar septīto numuru, pirmajā B grupas spēlē ar 17:22 zaudēja Bahreinas “Riffa”.

Latvijas komandā septiņus punktus un sešas atlēkušās bumbas sakrāja Lācis, piecus punktus guva Gluditis, trīs punktus guva un sešas bumbas zem groziem izcīnīja Raimo, bet divus punktus un trīs atlēkušās bumbas sakrāja Apsītis. Pretiniekiem deviņus punktus guva Deniss Donkors.

Pamatturnīra spēles beigsies piektdien, bet izslēgšanas spēļu turnīrs notiks sestdien.

Šajā turnīrā komandas cīnās par trim ceļazīmēm uz Debrecenas “Masters” turnīru, kas notiks augusta un septembra mijā.

Tikmēr cita Latvijas komanda “Ādaži” ar Edmundu Elksni, Mārci Osi, Kristapu Čavaru un Artūru Strēlnieku sastāvā piektdien Kanādā cieta zaudējumu “Challenger” turnīra pirmajā spēlē. Ar desmito numuru turnīrā izsētie latvieši pirmajā A grupas spēlē ar 18:21 piekāpās ar pirmo numuru izsētajai ASV vienībai “Miami”.

Osis guva sešus punktus un izcīnīja četras atlēkušās bumbas, Strēlnieks sakrāja piecus punktus un sešas atlēkušās bumbas, elksnis guva četrus punktus, bet Čavars trim punktiem pievienoja piecas atlēkušās bumbas. Amerikāņiem ar 12 gūtiem punktiem izcēlās Džimijs Fredets.

Otrā pamatturnīra spēlē “Ādaži” piektdien tiksies ar Melnkalnes vienību Podgoricas “Kodio”.

Šajā turnīrā komandas cīnās par trim ceļazīmēm uz Debrecenas “Masters” turnīru, kas notiks augusta un septembra mijā.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
1.49
4.57
6.23
1.57
4.2
5.5
1.43
4.76
6.99
1.38
5.18
7.51
3
3.2
2.45
2.25
3.75
2.9
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām